10 звичок, які додають нам років

 
 
 
10 звичок, які додають нам років

Загальновідомо, що без регулярних оглядів неможливо вчасно попередити найнебезпечніші захворювання, які можуть значно скоротити наше життя. Багато з нас абсолютно недооцінюють необхідність систематично перевіряти, чи все у нас добре. Поки нічого не болить, нам абсолютно байдуже, що відбувається з нашим тілом. І це велика помилка.

На відміну від зовнішності, наш спосіб життя може мати набагато більший вплив на все наше тіло, і кілька факторів, важливість яких ми дуже часто не помічаємо, можуть зіграти ключову роль у швидкості старіння. Що може найшвидше додати років та спричинити зміни на клітинному рівні і показати, що наш вік вищий за метрику? Читайте далі в матеріалі нашого видання Новости Украины — From.UA.

 Хоча ніхто з нас не буде жити вічно, усвідомлення кількох важливих фактів може стати цінною підказкою для тих, хто хоче втілити популярне побажання на день народження – прожити 100 років.

То що ж змушує нас виглядати старше, ніж запис у свідоцтві про народження?

Відсутність людини, якій можна довіряти, робить нас старішими ... на 4 роки!

фото

Самотність і відокремлення від навколишнього середовища погано впливають на нашу психіку і шкодять усьому організму. На думку  вчених з Гарварду , наявність у нашому оточенні коханої людини, яка завжди готова вислухати нас і надати емоційну підтримку, може сприятливо вплинути на наші нейрони і затримати процес старіння мозку.

Самотні люди, яким немає кому поговорити про те, що їх турбує, старіють на 4 роки швидше за своїх однолітків і у них частіше розвиваються нейродегенеративні зміни, які порушують когнітивні функції мозку.

Неправильний догляд за шкірою

фото

Незмивання макіяжу, недооцінка щоденного догляду за шкірою, або навпаки - використання надмірної кількості неякісної косметики та різних видів косметичних процедур може додати роки. Здоровий глузд - у тому числі, коли мова йде про звички краси - може мати вирішальне значення для швидкості старіння нашого тіла.

Не користуватися сонцезахисними кремами

Відсутність достатнього захисту від сонця може прискорити старіння нашої шкіри та додати зморшок. На відміну від звичайних кремів, креми з УФ -фільтрами слід використовувати протягом усього року - не тільки влітку. 

Нестача сну

фото

Чим менше ви спите вночі, тим гірше ви харчуєтесь вдень і тим більше ви їсте фаст -фуд або інші нездорові закуски, які прискорюють старіння нашого організму. 

Дослідники з Університету штату Огайо  в журналі Академії харчування та дієтології попереджають, що сон менше 7 годин на ніч може негативно вплинути на наші харчові звички. Якщо ми хочемо, щоб наше тіло не старіло швидше, варто звернути увагу на відповідну тривалість сну.

Сигаретний дим

фото

Сигарети шкідливі навіть для тих, хто їх зовсім не курить. Просто куріння може бути небезпечним і явно прискорити темп нашого старіння.

Іспанським вченим з Барселонського інституту глобального здоров'я в " Environment International " вдалося довести, що вплив  сигаретного диму  (особливо в молодому віці) може прискорити процес старіння і змусити нас виглядати старше, ніж насправді. В результаті наші внутрішні органи старіють швидше.

Малорухливість

фото

Сидіння може бути навіть гірше, ніж ... куріння - наслідки пасивного способу життя та недостатня фізична активність можуть змусити наше тіло виглядати старше, ніж свідчить свідоцтво про народження.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує щонайменше 150 хвилин будь -якого виду спорту на тиждень. Не важливо, наскільки інтенсивно ми займаємось, важливо взагалі рухатися і не проводити більшу частину дня сидячи.

Результати дослідження журналу епідеміології показують, що жінки, які сидять нерухомо по 10 годин на день і чия діяльність протягом дня обмежена 40 хвилинами будь -яких вправ, на клітинному рівні старші за своїх однолітків, які є більш активними.

Не піклуватися про зуби

фото

Не всі повинні мати голлівудську посмішку, але стан наших ротових порожнин - одна з перших речей, які ви помічаєте при спілкуванні з іншими людьми. Чим гірше стан наших зубів, тим гірше це для всього нашого організму, особливо для мозку. 

Вчені з Нью -Йорка виявили, що  чим менше у вас зубів, тим вище ризик деменції та когнітивної дисфункції . Якщо ми не дбаємо про щелепу і ризикуємо швидко втратити власні зуби, тим більша ймовірність того, що у нас будуть проблеми з пам’яттю, а наш мозок швидше старітиме та страждатиме від нейродегенеративних змін, характерних, наприклад, для хвороби Паркінсона чи Альцгеймера.

Стрес і неможливість розслабитися

фото

Не дозволяючи нашому організму належним чином відновлюватися, у нас немає шансів зняти надмірну напругу, спричинену стресовими ситуаціями, яким ми піддаємось практично щодня. Якщо ви хочете старіти повільніше - навчіться ... добре відпочивати. Пошук хобі, яке б дало нам полегшення, може допомогти.

Нездорове харчування та зневоднення організму

фото

Якщо ми хочемо бути якомога довше молодими, нам слід звернути увагу як на те, що ми їмо, так і на рідину, яку п’ємо. Без належної кількості води, спожитої протягом дня, наш організм не має шансів нормально функціонувати. Тоді він швидше втомлюється, а брак енергії може призвести до посилення апетиту до нездорових закусок, які змушують нас старіти швидше. Ось так замкнуте коло...

Надлишок алкоголю та інших стимуляторів

фото

Безсумнівно, що відсутність поміркованості у вживанні алкоголю не є корисним для нашого здоров’я. Залежність від алкогольних напоїв або інших шкідливих стимуляторів може не тільки прискорити швидкість старіння нашого організму, але й значно ... скоротити його.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.