Андрій Шевченко прощається зі збірною України

 
 
 
Андрій Шевченко прощається зі збірною України

Сьогодні завершився контракт тренера з національною командою.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо з ТГ-каналу «Об'єктив».

В одному з останніх своїх інтерв'ю, наставник збірної України з футболу заявив, що він п'ять років пропрацював з хлопцями й тепер йому потрібно спокійно оцінити своє майбутнє. Він також додав, що хоче тренувати клуб, але це рішення буде залежати від УАФ.

Звичайно ж, такі слова дещо розбурхали громадськість, оскільки Шевченко став одним з кращих тренерів в історії синьо-жовтих. І сьогодні їх побоювання підтвердив й сам тренер заявивши, що йде з поста головного тренера збірної України.

Шевченко

«Сьогодні закінчився мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п'ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президенту і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині яка допомагала і була причетною до команди», - написав Шевченко в Instagram.

«Велика подяка всім уболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну».

 

 

Нагадаємо, що Шевченко тренував збірну України з 2016 року і під його керівництвом Україна потрапила на Євро-2020, де вперше в історії вийшла у чвертьфінал.

Раніше ми писали про те, що Ніцой закликала «зачмирити» Довбика. Причиною "цькування" футболіста стала мова.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.