Арахамія почав збирати підписи за відставку Разумкова

 
 
 
Арахамія почав збирати підписи за відставку Разумкова

Глава Верховної Ради заявив, що "колеги прийшли за підписними листами" про відкликання його з посади спікера ВР

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось із допису Дмитра Разумкова на своїй сторінці у Facebook.

Глава Верховної Ради зазначає, що ініціатором його відкликання є безпосередньо Давид Арахамія і наголосив, що «слуги» отримають те, чого хочуть, а саме підписні листи.

«Очікувано, колеги прийшли за підписними листами про відкликання мене з посади Голови Верховної Ради України. Відповідну пропозицію подав голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія. Одразу розписав документ на Апарат Верховної Ради України.

Стало известно, как и с кем Разумков пойдёт на следующие выборы

Як і обіцяв, зволікати з процесом не буду. Сьогодні колеги отримають підписні листи.

Продуктивної роботи у Трускавці!», - закінчив побажанням адресованим фракції Разумков.

фото

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Дмитро Разумков заявляв, що у відставку не збирається, допоки між Банковою і Грушевського спостерігають затишшя. А також про те, що є чотири умови для дострокових виборів президента: за станом здоров'я, через смерть, імпічмент та відставку.

Разумков испытывает судьбу, подняв острую для Зеленского тему

Відкритим залишається й питання про те, чи буде вступати в виборчу боротьбу спікер сам або з іншими політиками. Йому вже приписували різні проекти: від нової умовної "Партії регіонів" Ахметова до проекту на так званих уламках "Голоси", тієї його частини, яка групується навколо керівника фракції Залізняка. Однак все залежатиме від того, яка комбінація дасть більше шансів.

Журналіст Макс Назаров на своєму Телеграм-каналі розпочав опитування щодо того, кого "слуги" у Трускавці назначать новим спікером Ради.

Наразі, більшість опитаних зійшлися на думці, що нікого не назначать, оскільки у Зеленськго є Данілов, який виконує функції Бога - таких 34% та на тому, що новим спікером може стати Мар'яна Безугла - 26%.

фото

Військовий експерт Юрій Бірюков на своїй сторінці у Facebook написав, що формально, саме Разумков привів партію "Слуга народу" до перемоги за що отримав зраду з боку Зеленського.

фотопост

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.