Авакова відправили у відставку

 
 
 
Аваков

Міністра МВС Арсена Авакова звільнили із займаної ним посади.

Про це наше інтернет-видання Новости Украины — From.UA дізналось з прямої трансляції телеканалу "Рада".

Повідомляється, що рішення про його відставку підтримали 291 народний депутат України. Зазначимо, що за це у повному складі не голосувало ВО "Батьківщина".

Нагадаємо, що На місце глави МВС завтра можуть призначити Дениса Монастирського - голову комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності.

рада

Не обійшлося під час зняття міністра і без курйозів.

Так, політолог Сергій Слободчук помітив, що під час голосування "порадувала" дівчина, яка хвацько проробила маніпуляцію за пультом з двома картками.

"Порадувала дівчина, яка тільки що, коли голосували за відставку Авакова, вибігла прямо під телекамери і почала голосувати одразу двома картками.
Деякі несвідомі громадяни можуть побачити тут "кнопкодавство". Але насправді вам здалося, "кнопкодавство" - це було при злочинному режимі. А зараз же демократія, тим більше, депутатам від "Слуги народу" можна - вони ж рятують країну і реформують. "Це інше". розуміти треба", - написав він у соцмережі.

Раніше ми писали про те, що Аваков не стане мером Харкова і на це є ряд вагомих причин

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.