Авакова запідозрили у причетності до відбілювання «слуги-наркомана»

 
 
 

Виталий Куприй

народный депутат и правозащитник

Арсен Аваков

Зеленський планує пов'язати всіх корупцією, злочинами, тримати на гачку для того, щоб маніпулювати потім в парламенті. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины - From.UA розповів український політичний діяч, учасник президентських виборів, народний депутат і правозахисник Віталій Купрій.

Коментуючи подію, яка відбулась днями зі «слугою народу» Евгенієм Брагарем, наш співрозмовник зауважує наступне: «Прочитавши таку новину, виникає відразу декілька запитань, - си є записи з відеокамер поліцейських? Бо у поліцейського має бути відеокамера і має бути заснято. Тоді, чому немає відеозапису?»

На думку політичного діяча, цілком вірогідно, що це така спроба відбілити “слугу народу” по домовленості з тим ж самим Аваковим, а поліцейським просто могли сказати: хлопці, замнемо цей скандал, ви тільки візьміть цю провину на себе і не показуйте нікому цей відеозапис.

Наш співрозмовник згадує, як його багато разів зупиняли у тому числі (не за це), то він моментально робив це публічним.

«Я б не чекав одну добу, і це виглядає так, що Брагар був у стані якогось сп'яніння, але з поліцейськими попрацювали на самому високому рівні для того, щоб зам'яти скандал».

Правозахисник висловив свою упевненість у тому, що, оскільки ми не бачимо фактажу, відеоматеріалів справи, хоча вони мали б бути, це означає, що намагаються таким чином прикрити цю справу.

«На жаль, президент продемонстрував, попри заяви, що він не буде покривати своїх людей, вони покривають навіть оточення своє з Офісу президента, до яких вже НАБУ виставляло навіть підозри», - підкреслив наш співрозмовець Віталій Купрій.

«Вони просто маніпулюють з цим для того, щоб залишати зручних людей, якими потім будуть керувати. От такий депутат вже на гачку, і він тепер буде голосувати за все, що йому скажуть, йому тепер навіть не треба гроші платити у конвертах. Пов'язати всіх корупцією, злочинами, тримати на гачку для того, щоб маніпулювати потім в парламенті».

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Києві патрульною поліцією був затриманий народний депутат України від партії «Слуга народу» Євгеній Брагар у стані схожому на алкогольне сп’яніння.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.