Авакова запідозрили в отриманні іноземного хабаря

 
 
 
Авакова запідозрили в отриманні іноземного хабаря

Центр протидії корупції запідозрив колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у фінансовій афері, завдяки якій він отримав 3,500 мільйони євро.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо із сайту «Центру протидії корупції».

Ще у 2018 році журналісти «Наших грошей» опублікували інформацію про те, що компанія Авакова «Avitalia», що знаходиться в Італії, отримала у власність будинок площею більше як 500 м. кв. за який, екс-міністр вперто не сплачує ні кредит, ні навіть відсотки.

Тоді ж у 2018-му, Арсен Аваков пояснив, що цей будинок є приміщенням під міні-готель, яким займається його благовірна у рамках бізнесового проекту в італійській компанії.

Як повідомляється, ціна цієї нерухомості разом із землею склала три з половиною мільйони євро і для придбання будинку, компанія, яка згодом стала частиною фірми самого колишнього очільника МВС, взяла кредит на ці самі 3,5 мільйони строком на десятирічку.

фото

Як свідчить документація, виплати щодо кредиту мали початись ще 30 червня 2018 року і вноситись частинами кожні пів року, однак, відповідно до фінансової звітності компанії ані тіло кредиту частинами, ані відсотки по ньому компанія так і не почала сплачувати.

Цікавим фактом є те, що у звітності фірми не вказано, хто став таким щедрим та безстрашним кредитором закордонних фірм Авакова, який не підняв бучі щодо впертих невиплат. Однак, як підозрює Центр протидії корупції, це все може свідчити про те, що колишній міністр добряче «нагрів» власні руки неправомірною вигодою у формі отримання кредиту фірмою, бенефіціаром якої він і є.

Журналіст та телеведучий Єгор Чечеринда на своїй сторінці у Facebook, коментуючи цю інформацію запропонував українцям скинутись колишньому міністру, який, вочевидь, зараз переживає не найкращі фінансові часи, на погашення кредиту.

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.