"Батько" Модерни сказав, коли закінчиться пандемія

 
 
 
"Батько" Модерни сказав, коли закінчиться пандемія

В останні тижні почастішали випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Дані свідчать, що ми небезпечно близькі до критичної кількості заражень. Тож коли нарешті закінчиться пандемія? Стефан Бансель, генеральний директор Moderna, розповів в інтерв'ю, що це буде незабаром.

Про це нашому виданню Новости Украины – From.UA стало відомо з іноземних ЗМІ.

Враховуючи те, як виробничі потужності зросли за останні півроку, до середини 2022 року у світі має бути достатньо доз для вакцинації кожної людини,- сказав Бенсель, керуючий однією з компаній-виробників вакцин.

«Батько» Модерни сподівається, що світ повернеться до нормального життя протягом року. На його думку, через поширення більш заразного варіанту Дельта, незабаром усі зіткнуться з коронавірусом. 

«Зрештою, зараз це буде схоже на грип . Ви зможете зробити щеплення і спокійно пережити зиму. Або ви не зробите цього, ризикуючи захворіти або навіть потрапити в лікарню», - сказав Бенсель в інтерв'ю.

Глава американських компаній запевнив, що також будуть доступні додаткові дози вакцин , які - на його думку - неодмінно повинні зробити люди, які були щеплені набагато раніше.

Бансель заявив, що компанія працює над новою версією вакцини для підвищення дози, яка буде доступна в 2022 році . Препарат базується на дослідженні нових варіантів коронавірусу, і його ціна залишиться такою ж, як і цього року, запевнив керівник "Модерни".