Беушне авто скоро теж стане розкішшю для українців

 
 
 
Беушне авто скоро теж стане розкішшю для українців

Цього року розпродаж старіших моделей авто в автосалонах не варто чекати, а на замовлену в грудні машину доведеться чекати до кінця 2022 року.

Згідно зі звітом Motobarometer 2021, підготовленим компанією Exact Systems, яка контролює якість в автомобільній промисловості, у 2022 році динаміка зростання цін на автомобілі в сегменті популярних брендів становитиме близько 15%. А автомобілі преміум-класу були б на 1/4 дорожчими. Та це не єдині подібні розрахунки. Платформа з продажу автомобілів Carsmile очікує, що нові автомобілі подорожчають в середньому на 15-20%.

Оскільки автомобілів у автосалонах все більше не вистачає, а ті, які пропонують дилери, швидко знаходять клієнтів, цього року щорічного розпродажу не буде. – Замовлення, розміщені в грудні, будуть виконані наприкінці 2022 року за значно вищими цінами, ніж сьогодні.

Серед факторів, які впливають на підвищення цін на нові автомобілі, є посилення норм викидів вихлопних газів і зобов'язання у сфері автотехніки, проблеми з доступністю сировини та інфляція, також є величезні втрати виробників через зупинку виробництва.

Глибока криза на ринку нових автомобілів вразила вторинний ринок. За даними міжнародної дилерської мережі AAA Auto, за цей рік кількість пропонованих автомобілів на автостоянках, в Інтернеті та в автосалонах знизилася на 43 тис. авт. А отже, ціни на вживані авто скоро стрімко поповзуть угору і навіть їх придбати буде складно.

Така ситуація спостерігається по всій Європі, а отже неодмінно торкнеться і України, ринок якої заповнюється здебільшого саме вживаними авто, які женуть із Польщі, Литви, Латвії та Німеччини.

Крім того, В останні місяці в Україні помітно зросли ціни на вживані автомобілі зі США. Однак це, схоже, не кінець: попереду на вітчизняний ринок чекає ще більше подорожчання машин, що привозяться через океан.

Причина тому та сама – зростання цін на вживані автомобілі в самих Штатах. Через брак нових автомобілів, як і раніше, зберігається високий попит на машини з пробігом, що, у свою чергу, призводить до зростання вартості останніх.

Крім того, попит на вживане авто в США виріс з ще однієї причини – ті люди, які до пандемії пересувалися на громадському транспорті, різко змінили свою думку і тепер масово обзаводяться «залізними конячками» з метою уникнення зайвих контактів у місцях масового скупчення та перестрахування на випадок запровадження чергового жорсткого локдауну, що супроводжується обмеженням на пересування.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.