Без булави та візитки Яроша, однак з фото Бандери: Путіну вкотре примарилися українські нацисти-терористи

 
 
 
Без булави та візитки Яроша, однак з фото Бандери: Путіну вкотре примарилися українські нацисти-терористи

У ФСБ Російської федерації заявили, що затримали п'ятьох  неонацистів, які, нібито, збирались організувати теракт у будівлі правоохоронної служби.


Про це наше видання  Новости Украины — From.UA  дізналось ввід російськоо "Інтерфаксу".


Повідомляється, що жителі міста Уфа, яким по 19-20 років, перебуваючи у неонацистському угрупуванні готували терористичний акт.


У їхньому помешкані та у будові-схованці було знайдено саморобні вибухові вироби, зброю та інструкції із виготовлення вибухівки. Окрім цього, там знайшлись портрети очільників Третього Рейху, Степана Бандери та відповідну атрибутику. Однак, візитки Яроша на цей раз не було. Затриманих взяли під варту.


У СК також зазначили, що наймолодший підозрюваний до протипоравної діяльності залучив чотирьох місцевих жителів, яких навчав усіх примудростей неонацистського тероризму та поводженню зі зброєю.


У російському відомстві порушили кримінальні справи за "Приготування до терористичного акту", "Проходження навчання з метою здійснення терористичної діяльності", "Незаконне виготовлення вибухових речовин або вибухових пристроїв".

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.