Борис Кушнирук

Экономист 

Чому в Берліні соняшникова олія дешевша, ніж в Києві

Продовольчу кризу можна було б вважати вигадкою ворогів, якби її існування не підтверджували певні кроки уряду. Зокрема, свіжа ініціатива ввести як не картки на їжу, так державне регулювання цін на основні продукти харчування. Чому так сталося і до чого призведе? На прохання кореспондента

Чи допоможуть 100 тис. грн стати підприємцем?

З сiчня 2022 рoкy дeржaвa нaдaвaтимe кoшти нa вiдкриття бiзнeсy. Взяти yчaсть y прoгрaмi змoжyть бeзрoбiтнi yкрaїнцi, якi oтримyють сoцiaльнy дoпoмoгy як прeдстaвники мaлoзaбeзпeчeних сiмeй. У мeжaх прoгрaми “Рyкa дoпoмoги” грoмaдяни змoжyть oтримaти пoзикy y рoзмiрi дo 15 мiнiмaльних зaрплaт (стaнoм нa пoчaтoк 2022 рoкy – 97 500 гривeнь).
Як це буде працювати і що принесе? – запитав кореспондент Новости Украины - From.UA економіста Бориса Кушинірука.

Відомо, куди дівся мільйон обіцяних владою робочих місць

Борис Кушнірук вважає, що влада не створила сприятливі умови для того, аби інвестори вкладались у створення нових робочих місць.

Таку думку економіст висловив в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From.UA.

«На їх виправдання можна сказати, що стався коронавірус, але з самого початку було ясно, що це дурня. І не тому, що це дурня як завдання, а тому, що треба розуміти, що ви збираєтесь зробити для того, щоб його реалізувати. А з цього не було зроблено фактично нічого».

Чи подорожчає долар цього літа і що буде з гривнею

Борис Кушнірук переконаний, що НБУ варто курс валюти тримати у коридорі 27-28.

Таку думку економіст висловив в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины — From.UA.

«Нацбанк з метою боротьби з інфляцією, яка у них вийшла повністю з-під контролю, буде грати на зміцнення курсу гривні, щоб у такий спосіб стримувати інфляцію. Чому це погано? Тому що це дуже суттєво вдаряє по національним товаровиробникам. Чому? Тому що будь-яка випущена ними продукція стає в доларовому еквіваленті дорожче»

Подписаться на Борис Кушнирук

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.