Брітні Спірс вже за крок до свободи - подробиці скандалу з батьком

 
 
 
Брітні Спірс вже за крок до свободи - подробиці скандалу з батьком

Незабаром Брітні Спірс зможе вирішувати сама як їй та з ким жити! Джеймі Спірс, батько співачки, офіційно відмовився від опіки над нею.

Батько Брітні Спірс, офіційно заявив, що більше не буде опікуном своєї доньки. Чоловік, як повідомляється, хоче співпрацювати з судом для виконання всіх формальностей. Брітні Спірс збирається відновити контроль над своїм життям, а також майном, яким керував її батько.

Брітні Спірс виходить заміж за Сема Асгарі

Він 13 років контролював Брітні Спірс. Кілька тижнів тому, вперше за багато років, вона сама змогла розповісти суду, як поводився з нею батько - він напихав її міцними наркотиками (у тому числі літієм, який використовується для лікування біполярного розладу), відбирав гроші та вирішував чи може співачка вагітніти. Брітні Спірс подала клопотання про скасування опіки над нею батьком, а її адвокат нещодавно попросив пришвидшити справу та оголосив запеклу боротьбу за її свободу. Схоже, вона може насолоджуватися перемогою.

Брітні Спірс заявила, що не виступатиме наживо, поки її батько буде опікуном

Як повідомляють закордонні ЗМІ, батько співачки вирішив, що заради неї він офіційно піде у відставку з опікунства за нею. Адвокат Джеймі Спірс вже подав відповідні документи.

фото

«Містер Спірс є постійною мішенню невиправданих атак, і тому не вважає, що публічна боротьба з його донькою за його постійне служіння та піклування відповідає її інтересам», - цитує речник Джеймі Спірс.

Слухання, на яких обговорюватимуться подробиці відставки батька Брітні з опіки, призначені на вересень. Адвокат зірки, Метью Розенгарт, не приховує своєї радості від того, що незабаром можна буде побачити кінець цієї історії.

Демонструє протест батькові: Брітні Спірс знову оголила груди

«Ми раді, що пан Спірс та його адвокат прийшли до згоди з необхідністю його усунення», - сказав Метью Розенгарт.

Брітні Спірс - життя під опікою

Більше десяти років тому Брітні Спірс пережила нервовий зрив і була передана під «опіку» свого батька Джеймі Спірс. 13 років вона не могла вирішувати сама за себе - це робив її батько. Тому тривалий час говорили про рух #FreeBritney, який мав допомогти артистці повернути свободу. У червні цього року співачка вперше за довгий час розповіла свою версію подій, які вразили весь світ . Вона зізналася, що все, що вона зараз хоче, - це відновити прийняття рішень щодо власного життя та попросила відновити основні права, але суд вирішив, що Джеймі Спірс має продовжувати керувати її майном та життям.

фото

Незабаром виявилося, що все більше людей припиняють працювати з Брітні Спірс. Спочатку Ларрі Рудольф, багаторічний менеджер співачки, подав у відставку зі своєї посади, а потім через заяву співачки, зроблену перед судом, її адвокат Сем Інгем пішов. Потім мати Брітні Спірс надіслала до суду прохання, щоб її дочка могла обрати адвоката, який би її представляв. Заява була схвалена, і Метью Розенгарт став новим адвокатом співачки. Цей адвокат один з найкращих у Голлівуді - він представляв, серед інших, інтереси Шона Пенна та Бена Аффлека.

Читайте також: Брітні Спірс вибачилася перед фанатами за 2 роки брехні в соцмережах