Були і купони, і кравчучки, але такого бардака в країні не було

 
 
 

Геннадий Москаль

народный депутат Украины 2007-2014, генерал-лейтенант милиции в отставке 

Були і купони, і кравчучки, але такого бардака в країні не було

Підсумки 2021 року підводить та видає прогнози на 2022-й разом з Новости Украины - From.UA відомий політик та адміністратор генерал Геннадій Москаль.


- 2021 був дуже поганий. Все було залежно від президента, який взяв на себе всі функції і Кабміну, і ВР, і більшості, і т.п. Прийшли до Нового року, і всі опинилися коло розбитого корита. Таких поганих років я не пам'ятаю за роки незалежності. Були і купони, і кравчучки були, і все було, але такого бардака в країні не було.

Війна не закінчилася. Якби закінчилася війна, це би був позитив. Люди гинуть далі. Епоха бідності не пройшла, люди стали ще бідніші, злиденніші. Що сталося в державі, щоб можна було згадувати? Я не бачу. На міжнародній арені нікуди. Ми кричимо — в НАТО, в ЄС, а всі нам дулю показують і кажуть «ні». Зовнішню політику зовсім проспали. Тобто ми в дуже поганому міжнародному стані. Постійні скандали. Сьогодні шукати крайнього, то не треба сьогодні шукати крайнього всілякими дурними кримінальними справами. Треба братися і щось робити. Сьогодні кивати на попередників абсолютно негоже. Нічим мені хорошим не запам'ятався абсолютно.

А наступний рік може бути ще гірше. Подивіться, сьогодні на енергетичній біржі 76 тисяч за 1000 куб. м за газ. Я знаю, що вже багато закриваються, у кого опалення йде і приготування їжі, перед Новим роком багато туристичних комплексів закриваються. Всі хотіли перейти на газ, але проспав наш президент з Кабміном, повністю все проспали. Казали те, що сьогодні хліб буде дорожчати, будуть зупинятися багато кондитерських виробництв, ті, хто займається виробленням продуктів харчування на газу. Перейти на електрику, ну, так було по 2-2,5, а зараз 6,5 грн за один кіловат. Ми ж підписали з Міжнародним валютним фондом, що ми будемо з травня переходити на ринкові ціни по тарифам. Все буде страшно дорого, а зарплати будуть майже однакові, пенсії на копійки, на 18-20 грн підвищуть, зато будуть кричати і трубити в разних відосиках.

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.