Чого домагається президент США, відтягуючи зустріч з лідером України

 
 
 

Геннадій Друзенко

юрист-міжнародник, уповноважений уряду з питань етнонаціональних меншин

Чого домагається президент США, відтягуючи зустріч з лідером України

Зустріч Зеленського з Байденом потрібна, але не варто на неї сподіватися як на чудо. Про це в ексклюзивному інтерв'ю журналісту Інтернет-видання Новини України – From-UA розповів юрист-міжнародник, уповноважений уряду з питань етнонаціональних меншин Геннадій Друзенко.

Коментуючи те, що вже втретє переноситься зустріч з Байденом, наш співрозмовник зауважує наступне: «Ця зустріч звичайно, потрібна. Ми можемо порівнювати, Америка на злеті чи йде на посадку як світовий лідер, але те, що це країна №1 в сучасному світі — достатньо подивитися на її ВВП і збройний потенціал. Тому зустріч потрібна, але не варто на неї сподіватися як на чудо, треба тверезо розуміти, що ми можемо отримати від Америки, а що ні». 

«Якщо в попередні рази, я думаю, це було виховання Зеленського, то цього разу існує об'єктивна причина перенесення зустрічі — це от ці трагічні події в Афганістані. Це знов говорить, на жаль, не на користь США щодо тверезого ставлення, чого можна чекати від американців, а чого ні», - роз’яснює юрист-міжнародник.

Щодо того, чи вдасться нормально провести переговори, то, на думку нашого співрозмовника, насправді зустріч буде тривати стільки, на скільки вона  була запланована. 

«Але питання чи не підуть шкереберть зустрічі і у конгресі, не менш важливе. Чи вдасться їх перенести з 1 вересня на 31 серпня — питання ще відкрите. Можливо, це є такий собі хід Байдена, бо адміністрація не дуже хотіла, щоб український президент зустрічався в конгресі з лідерами партій, які мають більше радикальну позицію по “Північному потоку-2”, по озброєнню України. Можливо, скориставшись афганською нагодою, це такий красивий політичний хід, який не поламає зустріч у Білому домі, а от зустрічі у конгресі, які планувались на цей день, цілком можливо», - резюмував наш співрозмовник уповноважений уряду з питань етнонаціональних меншин Геннадій Друзенко.
 

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.