Чому Coronovac краще за Pfizer, та що заміняє вакцину

 
 
 

Александра Кужель

народный депутат Украины (Батькивщина) 1994-1998, 2012-2019

Чому Coronovac краще за Pfizer, та що заміняє вакцину

В Україні проведено соціологічне опитування згідно якого 56% українців не планують вакцинуватися, а 52% проти обов’язкової вакцинації. І це найгірші дані у порівнянні з іншими країнами, у яких проводилось подібне опитування. 

У японців існує закон: якщо ти хочеш запроваджувати кардинальні зміни, реформи, або вакцинацію, ніколи не роби, допоки населення не буде нормально проінформовано. Коли відверто і чесно — з поясненнями, з пропозиціями, з застереженнями, які можуть виникнути на роботі, та будь-де, тоді вводьте вакцинацію. 

З особистого досвіду можу порадити не читати, що тобі пропонують, а розібратися самому. Зателефонувати фахівцям, фармацевтам, а після перевірки кампаній, зробити аналіз, де і чим вакцинуватися, і вже зробити для себе висновок. Так ми вакцинувалися всіє родиною ще влітку. Ми обрали Coronavac незалежно від того, що згідно монополізму і конкуренції, Європа не визнає цю вакцину. Для мене це було важливим, тому що Coronavac за смисловим значенням є єдиною вакциною. Вона давно створена у Китаї, весь Китай защеплений нею також. Це і є аналіз. Всі інші вакцини експериментальні, тобто фактично на нас проводять випробування не тільки першої черги на здорових людях, але й на хворих. По-друге, у нас немає культури підготовки для досліджень, тому і лячно за тих людей, що йдуть на експеримент. Адже, щоб зробити вакцину, треба зробити всі аналізи, подивиться стан згущення крові, вивчити свої патології, і вже потім від цього відштовхуватись. 

Відомо, що після вакцинації Pfizer, багато людей хворіє серцево-судинними хворобами. Молодь переносить легше , але ми не знаємо, які будуть наслідки в майбутньому. А люди більш дорослого віку мали високу температуру, у них дуже боліла рука у місці введення препарату. Вже не говоримо, що тепер потрібно контролювати згущення крові. Моя подруга викладає у коледжі, вона не хотіла робити щеплення, їй все потрібно було пояснити, і вона пішла зробила. Але у неї був ще один аргумент, якщо вона не вакцинується - коледж закривають на дистанційне навчання. І це саме той крок, який треба робити — чесно і відверто говорити. 

І хоча всім депутатам зробили Pfizer, вони всі молоді, і є надія, що у них все пройде гарно. Є багато інформації, але ніхто не може сказати чесно, які будуть наслідки для молоді, чи не буде проблем з народжуваністю. В інструкції до Pfizer написано, що три дні після вакцини треба жити з презервативом. Тобто є засторога. Особливо знаючи, що до самого коронавірусу має відношення лабораторія, пов'язана з основними інвесторами: Соросом і Біллом Гейтсом. І Pfizer спонсорували вони, це ще більше викликає недовіру. В деяких публікаціях є інформація, що 70% прибутковості, і  це просто величезний  бізнес. І вже роблять навіть третю дозу  вакцини, потім буде по четвертій. Постають питання. 

Ще є важлива річ. Ми зараз розробляємо зміни до закону про кров. Так от всі препарати з крові: альбумін і імуноглобулін - найважливіші ліки при лікуванні коронавірусної інфекції. Альмубін виводить із легень воду, тобто те, від чого зараз помирає найбільше людей, але він чомусь не входить в національний перелік ліків, які закуповує держава. Коштує він 1800 грн один флакон, але для лікування треба багато. Імуноглобулін теж не закуповують. Для серйозного лікування людині треба  сплатити приблизно 70 тис. грн. Цих препаратів немає в лікарнях. Ми зробили запит митниці і отримали серйозну інформаційну  бомбу: за 2020 рік з України вивезли ліків з препаратів крові і плазми, альбуміну і імуноглобуліну, 90 тонн.

Були зустрічі з працівниками  реанімацій, є копії договору, що їм дають кров тільки коли вони надали донорів. А де кров, яка пішла за кордон на 19 млн доларів? А лікарі говорять, що якщо б люди кололи хоча б  раз у чотири місяці  дві ампули імуноглобуліну внутрішньом'язово, то це було б рівноцінно вакцині.  Чому держава не інформує про це, чому ці ліки не взяті на контроль, не заборонено їх вивіз, не зроблені державні закупівлі і не надані засоби в лікарні? Це є злочин.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.