Десятки людей просто кинули в аеропорту: МАУ потрапила в гучний скандал

 
 
 
МАУ

Компанія Міжнародні Авіалінії України голосно оскандалилася, кинувши десятки пасажирів в аеропорту. Причому ні пояснень, чому літак полетів до Туреччини без них, ні компенсації отримати поки не вдалося.

Скандальну ситуацію описала в Instagram Яна Метьолкіна, журналіст, тревел-блогер, екс-редактор шоу "Орел і Решка".

За словами Яни, вона прибула в аеропорт за півтори години до вильоту, які їй довелося простояти в страшній черзі на стійці реєстрації. При цьому пасажирів запевнили, що рейс затримується, і літак без них не підніметься в небо.

"За 15 хвилин до вильоту я і ще під 50 людей все ще стояли в черзі на реєстрацію. Нам сказали, що рейс затримується і без нас не полетять. Деяким людям в черзі на пошту прийшло повідомлення про затримку рейсу, тому я навіть не хвилювалася", - пише блогер.

О 17:30 (початковий час вильоту літака) дівчину "зачекінилі", вона вирушила на посадку, але вхід до літаків виявився закритий...

"Я швидко пройшла паспортний контроль і о 17:45 підійшла до гейту. Гейт закритий. Немає ні душі. Літак полетів без мене і десятків людей", - додала вона.

У спробах розібратися дівчина і ще один журналіст звернулися до працівників аеропорту, один з яких сказав, що за пасажирами приїде автобус. Але так не сталося.

"І тут стали приїжджати люди в бронежилетах, у військовій формі, ще і ще. Ми знову і знову розповідали їм, що один з цих літаків - можливо наш. Ми просили зв'язатися з МАУ і допомогти нам. У якийсь момент мені здалося, що я збожеволіла", - розповідає дівчина.

У підсумку замість польоту до Туреччини їй довелося давати свідчення, як злісному порушнику за статтею 202 (Порушення пункту пропуску) і платити штраф.

А замість того, щоб зв'язати залишилися з представниками компанії і розібратися в ситуації, їх відвели до все тієї ж стійки реєстрації, де в новій черзі стояли десятки пасажирів на інший літак, які також не змогли полетіти відстоявши в двогодинній черзі.

Полетіти Яні так і не вдалося, втім, як і отримати компенсацію або хоч яке-небудь пояснення в МАУ.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.