Діван.ТВ виступив з ініціативою організувати мовлення українських телеканалів на окупованих територіях 

 
 
 
Діван.ТВ виступив з ініціативою організувати мовлення українських телеканалів на окупованих територіях 

При об’єднанні інтересів громадськості, бізнесу та держави є можливість забезпечити жителів окупованих районів Донбасу та Криму об’єктивною інформацією з українських телеканалів, а також додатковими послугами, в тому числі «держави онлайн», які доступні усім жителям України.

Про це йшлося у вівторок, 21 грудня на прес-конференції під назвою «Україна в інформаційному просторі майбутнього світу – Україна на порозі 2022 року» у прес-центрі «Українських новин» 

Організатори прес-конференції – представники відомого міжнародного сервісу Діван.ТВ, який надає доступ до телебачення українцям по всьому світі. Це єдиний  український сервіс, який з 2014 року надає послуги з ретрансляції українських телевізійних каналів на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим. 

Віктор Захарчук
Віктор Захарчук

У вересні 2021 р. 100 % статутного капіталу ТОВ «Фінарт  Капітал Інвест» - підприємства, яке діє під брендом Діван.ТВ, купила люксембурзька компанія «Татхрах Дженерал Трейдінг». Входження іноземного інвестора в проект не обійшлося без труднощів. Зокрема, виявилось, що напередодні продажу протягом 2020-2021 років посадовці ТОВ «Фінарт Капітал Інвест», зокрема Канюка А. та Пашура П. у змові з представником за довіреністю Фадєєвим М., незаконно виводили кошти з компанії і одночасно створювали стан неплатоспроможності фірми з метою доведення її до банкрутства, що, на їх думку, дозволило б приховати скоєні злочини з привласнення коштів. Але цим вже займаються правоохоронні органи - розпочато кримінальне провадження, про яке розповів представник власника в Україні Віктор Захарчук.

Власник та інвестор сервісу Діван.ТВ громадянин Бельгії Ян Тіс виступив з ініціативою, яка, на його думку, може об’єднати інтереси громадськості, бізнесу та держави України. Найбільш дієвим інструментом у протидії російській агресії в інформаційній сфері є, на його переконання, використання соціальної інженерії за допомогою мас-медіа та інших каналів комунікації. Ця ініціатива була схвалена  представниками багатьох країн світу – друзів України.

Ян Тис
Ян Тіс

Технологічні рішення сервісу Діван.ТВ дозволяють без перешкод і за відсутності необхідності побудови телекомунікаційної інфраструктури отримати доступ до трансляції будь-якого українського телевізійного каналу кожній людині, яка перебуває на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму. 

Також, за словами авторів ініціативи, на сервісі Діван.ТВ громадяни тимчасово окупованих територій та Криму зможуть отримати додаткові послуги – освітні, навчальні тощо, які надаються державними органами влади України, можуть отримати «державу онлайн» у своїх домівках. 

«На мій погляд – це унікальна пропозиція як для України так і для світу. Від слів перейти до справи. Зі свого боку - ми простягаємо руку не тільки українцям, але й всім людям доброї волі, які готові співпрацювати, навіть якщо ці люди мають не зовсім чесні наміри», заявив Ян Тіс. 

Зокрема, сервіс Діван.ТВ звернувся до медіагруп та правовласників контенту з пропозицією надати громадянам України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України можливість отримувати інформацію від України – їх Батьківщини, безкоштовно. У зверненні до Президента України прозвучало прохання підтримати ініціативу та надати відповідні доручення та розпорядження. Бізнес та громадяни України можуть підтримати ініціативу, надіславши своїм знайомим на тимчасово окупованих територіях промокод сервісу Діван.ТВ, який охоче надасть компанія. 

Леся Березовець
Леся Березовець

«Це унікальна пропозиція, дуже важлива в умовах гібридної війни, нарощування кількості військ на кордоні України і Росії. Це можливість для всіх громадян нашої країни зустріти Новий Рік разом», зазначила директор компанії «Фінарт  Капітал Інвест» Леся Березовець.
 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.