Дівчина з бородою стала зіркою TikTok

 
 
 
Дівчина з бородою стала зіркою TikTok

Користувач відомої соцмережі TikTok на ім’я @PeekabooPumpkin здобула величезну популярність після того, як показала всьому світу свою бороду. 

36-річна зірка соцмереж зібрала понад 52 тис. підписників. Тіктокерка додала, що у неї ніколи не було проблем з чоловіками, а від шанувальників вона не мала відбою.

Тіктокерка підкорила інтернет-користувачів завдяки впевненості в собі та підтримці людей, які опинилися в подібній до неї ситуації. Одна з користувачів зізналася, що досі їй було важко прийняти своє власне волосся на обличчі. PeekabooPumpkin теж не прийшло це легко.

«Насправді мені знадобилося багато часу та роботи, щоб позбутися комплексу, але я приймаю свою бороду і стала набагато щасливішою», — пояснила вона.

Одне з її віде зібрало аж 15 мільйонів переглядів. Через TikTok PeekabooPumpki почала відповідати на хвилюючі людей запитання, наприклад, чому у неї волосся лише на шиї та підборідді, а не на обличчі.

Тіктокерка стала отримувати багато пропозицій щодо знайомства. Як зізналася, вона не має наміру користуватися ними, оскільки щаслива в шлюбі.

Зазначимо, що у цій популярній мережі є чимало відвертої дурні та фріків, які, з незрозумілих причин, чіпляють обширне коло аудиторії, а їхні відео набувають шаленої популярності.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.