Для чого потрібні темники тупим депутатам

 
 
 

Геннадий Москаль

народный депутат Украины 2007-2014, генерал-лейтенант милиции в отставке 

Для чого потрібні темники тупим депутатам

Геннадій Москаль переконаний, що темники необхідні виключно невігласам і якщо їх роздали партії президента, то це говорить лише про їхнє невігластво.

Про це народний депутат України 2007-2014 та генерал-лейтенант міліції у відставці розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

Коментуючи те, що РНБО випустило темники для “слуг народу”, Москаль пояснив чи потрібні вони взагалі.

«Не потрібні. Є закон про РНБО, там чітко функції виписані. Ніяких функцій роздавати “слугам народу”, депутатам і т.п., як себе поводити з громадськістю чи зі ЗМІ, не входить в компетенцію РНБО. Це є самодіяльність. Абсолютно всі процеси, які йдуть в країні, взяті під контроль. Воно ні до чого доброго не приведе. Який у нас президент, який очолює РНБО, така і Рада нацбезпеки і оборони», - переконаний він.

Крім того, колишній депутат розказав, для чого роздаються темники провладній партії.

«А тому що “слуги тупі. Набрали тупих, як валянки. Подивиться їхні біографії. Вони ж два слова не можуть зв'язати, вони тільки у парламенті по складах навчилися читати. Якщо інтелектуальні депутати, то які їм темники потрібні?», - резюмував співрозмовник.

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.