Для Німеччини Росія залишається безсумнівним пріоритетом, тому спочатку Путін, а потім ми

 
 
 
Для Німеччини Росія залишається безсумнівним пріоритетом, тому спочатку Путін, а потім ми

Ми маємо усвідомлювати, що для Німеччини Росія залишається безсумнівним і партнером, і пріоритетом. Таку думку у ексклюзивному коментарі кореспонденту нашого видання Новости Украины - From.UA висловив політолог-міжнародник, модератор аналітичної групи Geostrategy Сергій Даниленко, коментуючи інформацію про те, що німецький канцлер Ангела Меркель перш ніж відвідати Україну поїде до Москви.

«Там є свій комплекс питань, який має особливий характер, він не схожий на ті відносини, які стосуються України. Я б не надавав такого значення, хто перший і з ким говорить. І ми повинні з вами розуміти, що під час зустрічі Путіна і Меркель обговорюватимуться не лише питання Донбасу і Криму, тобто питання України. Я думаю, що домінантним буде спілкування з приводу санкційної політики, “Північного потоку-2”, можливо, пані Меркель натякне Путіну, хто прийде на її зміну, сказавши, що  політика Німеччини, ми сподіваємося, від цього надто не зміниться. Це буде комплекс питань, Україна в переговорах з Путіним буде лише частиною цього процесу»

Сергій Даниленко також вважає, що фрау Меркель виступить як посередник між Україною та Росією. «Звичайно, акцент більшою мірою буде на Мінському і Нормандському процесах, це безсумнівно. Тому що для нас це є важливішим. І, відповідно, буде розмова про гарантії щодо української газотранспортної системи. І, можливо, також пані Меркель запевнить, що і після того, як вона у вересні залишить цю високу посаду, Німеччина залишиться знову ж таки партнером України у царині міжнародних відносин». 

«Можливо, Зеленський з цього приводу прямо чи опосередковано висловить певні емоційні оцінки, як він полюбляє зараз роботи, - вважає політолог. - Що, мовляв, спочатку до нас, а потім уже з нашими ідеями, україно-німецькими до Росії, але так цього не відбудеться. І це потрібно визнавати нам, хоча в переговорах із пані Меркель треба бути наполегливим і відстоювати свої національні інтереси».

Як вже повідомлялося,  22 серпня до України приїде глава уряду ФРН Ангела Меркель. Але вона не залишиться ані на "Кримську платформу", ані на святкування 30-річчя незалежності України. Зате відомо, що до Києва прилетить з Москви, де 20 серпня буде зустрічатися з Володимиром Путіним. 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.