Дмитрий Корчинский

Дмитрий Корчинский

писатель, философ, глава партии "Братство"

Жінок - до війська! "Не менш агресивні, ніж чоловіки"

В мережі завирувало від інформації з Міністерства оборони, яке видало наказ №313 про перебування жінок на військовому обліку. Поповзли чутки, що на облік поставлять усіх жінок у віці до 60 років. І хоча головнокомандувач вже надав заспокійливі коментарі, сама ідея поставити «під рушницю» усіх жінок України жваво обговорюється. Чи потрібно це? І до чого призведе? Про це кореспондент Новости Украины - From.UA запитав письменника та філософа Дмитра Корчинського

Ідеальний президент для України

Для того, щоб виграти президентські вибори, треба дуже багато брехати. Той, хто не бреше, завжди програє президентські вибори. З певним часом люди розуміють, що це була брехня і розчаровуються. Вони і так знали, що це брехня, але однією з базових потреб людини є самообман. Насправді зляться вони на себе, але не хочуть собі в цьому зізнатися і тому гніваються на президента.

За звичай, минає рік, але Зеленський протримався більше двох років, що є рекордом в Україні, наскільки я розумію. Я не дивися конкретну статистику, але таке чуттєве враження, що це рекорд.

Подписаться на Дмитрий Корчинский

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.