«Е-бабуся» в голові нашого президента

 
 
 

Роман Чайка

журналист, телеведущий

«Е-бабуся» в голові нашого президента

Що б не казали, а діючий президент ще вміє здивувати, тому міцно тримається у кормила влади. Остання ініціатива надати за рахунок держави безкоштовні смартфони усім пенсіонерам неабияк розвеселила суспільство. Своїми враженнями на прохання кореспондента Новости Украины – From.UA ділиться журналіст Роман Чайка.

- Ми однозначно голосуємо за назву “е-бабуся”. От ця “е-бабуся” сидить в голові у нашого президента. Це найдурніше, що можна було зробити на фоні світової підтримки України під час нагромадження російських військ. Верховний головнокомандувач, який має займатися дипломатичними справами і обороною України, пішов на піар-форум “Дії” - це просто на голову не налазить. Сама ідея вальнути на  8,5 мільйонів людей — і це по мінімуму, по розрахункам вакцинованих пенсіонерів, стільки вивалити смартфонів, як він сказав, “сучасних смартфонів”, та ще й дати їм пільговий тариф, - це дикий популізм, тому що це ж не буде спецфонд за якісь подаровані гроші. Це значить, що треба буде виділяти кошти з бюджету. Виходить, що всі платники податків мають здійснити піар-акцію з закупки смартфонів. Я ще хочу побачити, чи буде ця закупка через систему “ПроЗорро” і яки у нас там будуть поставщики смартфонів. 

Я співчуваю Ахметову, тому що “лайфселл” точно не отримає 8, 5 млн нових абонентів. Цікаво подивитися, хто з операторів буде тащитися від такого популізму. 

І третє і головне — це абсолютно незрозуміло, яким чином вони взагалі збираються всі ці штуки робити. Вони мріють здійснити операцію “другий термін Зеленського” саме за допомогою дистанційних голосувань і т.д., тому звідти ця вся істерика навколо “Дії”. І це при тому, що ні Зеленський, ні влада не прозвітували про наслідки атаки руських кіберхакерів, зокрема що зламано, що викрадено з державного урядового застосунку “Дія”. Вони замість того, щоб презентувати новий кіберзахист, презентують нові документи, до яких персональні дані будуть завантажуватися в застосунок “Дія”. Це крім того є злочинна дурість або дурна злочинність. Тут важко визначитись.
 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.