Екс-посол у США закликав Зеленського перестати істерити

 
 
 
Зеленський

Валерій Чалий вважає, що владі України нарешті варто перестати рефлексувати та вести політику шантажу, а почати поводити себе професійно у міжнародній політичній площині.

Про це наше видання прочитало на сторінці у Facebook голови правління Українського кризового медіа-центру, політика та дипломата.

Щодо перенесення візиту Володимира Зеленського до США.

По-перше, «не кажи гоп...».

По-друге, не треба піддаватись емоціям: «все пропало», «я вам покажу», «не хочуть - і не треба, полечу до Пекіна».

По-третє, у зовнішній політиці має бути менше яскравих заяв - більше професійних дій та реальних результатів.

Поки що ситуацію можна виправити. Але для цього треба не тільки слухати, але й чути сигнали стратегічних партнерів. Бути передбачуваним і послідовним у виконанні досягнутих домовленостей. Не робити так, щоб твої дії сприймалися як «спроби дрібного шантажу». Відновити довіру і діяти більш системно, скоординовано та професійно».

Також дипломат наголосив на тому, що скоро до України з візитом приїде радника Держдепартаменту США та дипломат з команди Обами-Байдена Дерек Чолле. Чалий переконаний, що на тлі того, що Чолле відвідає і Польщу, можна очікувати предметних розмов на тему «Північного потоку-2», а також про хід і темпи реформ в Україні, в реалізації яких наша країна отримує підтримку США, в тому числі і фінансову. Дипломат також наголосив, що Зеленському точно будуть передані і конкретні меседжі, які той навряд д чи будуть озвучені на загал.

Раніше ми повідомляли про те, від кого залежить зустріч Зеленського з Байденом і Путіним

 

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.