Ексрадник Путіна заявив, що США та РФ уклали пакт проти України

 
 
 
Ексрадник Путіна заявив, що США та РФ уклали пакт проти України

Президенти Росії і США Володимир Путін і Джо Байден уклали "пакт" проти України, з деяких питань їхні погляди повністю збігаються.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA пише ссилаючись на ефір програми “Велика п’ятниця” на телеканалі “Україна 24”, де ексрадник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов розповів про домовленість між президентами.

Пакт Байдена-Меркель: поражение не Украины, а схематозников Нафтогаза | Новости Украины FROM.UA

“Співпраця адміністрації США і адміністрації Кремля посилюється і розвивається з багатьох напрямків. Цей напрямок стратегічної стабільності, кібербезпеки, це можливе надання військових баз у Середній Азії для використання американських військ щодо Афганістану”, — зазначив він.

За словами Ілларіонова, “найнебезпечніше для України – це співпраця між Байденом і Путіним щодо України”.

Вашингтонский сговор. США и ЕС слили Украину ради Путина. Реакция общественности | Новости Украины FROM.UA

“Є кілька напрямків, за якими їхні погляди і позиції збігаються повністю: щодо Мінських угод, ненадання ПДЧ, невключення України в члени НАТО. Тому президенту Зеленському в Вашингтоні буде важливо похитнути той де-факто пакт, який Байден уклав з Путіним. І в того, і в іншого є претензії до сьогоднішньої України, до керівництва, і той, і інший натякають на проблеми з чинними українськими елітами, Путін відкрито закликає до їх заміни, Байден робить це опосередковано. Найважливіше завдання української дипломатії – не допустити реалізації цього пакту таким чином, як був реалізований інший пакт, укладений 23 серпня 1939 року в Москві (пакт Молотова-Ріббентропа – ред.). Такого роду пакти укладають проти слабкого”, — заявив ексрадник Путіна.

Почему весь мир больше не с нами?  Внешнеполитический тупик Украины | Новости Украины FROM.UA

Раніше ми повідомляли про те, що Байден і Меркель знову пустили Україну побоку.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.