Євгеній Білоножко

Що Україна отримала від Кримської платформи

Повернути Крим можна лише змінивши Конституцію РФ. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины – From.UA розповів журналіст Євгеній Білоножко.

У майбутньому - «Русскій порядок» на берегах Вісли 

Життя цікавіше за книжки про життя, але саме світ літератури може описати наше майбутнє вже сьогодні.  У 2017 році Міністерство оборони Німеччини профінансувало проект «Кассандра». У ньому прийняли учать дослідники-літературознавці з Тюбінгенського університету. Вони працювали на військових і намагалися за допомогою літературних творів передбачити майбутнє — визначити, у яких регіонах можуть спалахнути збройні та громадянські конфлікти. На перший погляд ідея звучить дуже наївно і від неї не буде жодної користі.

Обговорюючи Бандеру та Шухевича, можливо, забудемо про зарплату і комуналку 

Народні депутати зареєстрували в Раді постанову, згідно з якою Бандері та Шухевичу мають повернути звання Героїв України. По-перше, питанням героїзації того чи іншого періоду або подій в Україні займається спеціальна інституція, яка підпорядкована Кабміну, — Інститут національної пам'яті. Нинішній директор цього інституту початково декларував плюралізм і зміну попередньої політики історичної пам'яті, підходу до формування державою відношення громадян до політики, до історії, до подій.

Подписаться на Євгеній Білоножко