Евгений Лупаков

Евгений Лупаков

экс-глава Союза офицеров Украины, капитан 1 ранга в отставке

Розстріл у Дніпрі: у всьому винен командир

Трагічний випадок, в результаті якого солдат-строковик Нацгвардії Артемій Рябчук забив п'ятьох і поранив ще п'ятьох своїх колег по службі, а також загальний моральний стан у Збройних Силах України на прохання кореспондента Новости Украины – From.UA коментує колишній голова Спілки офіцерів України Євген Лупаков.

Армія буде краще, якщо змінити Верховного головнокомандувача і всю верхівку

6 грудня – День української армії. З цього приводу кореспондент Новости Украины - From.UA попросив поділитись своїми враженнями від сучасної української армії почесного голову Спілки офіцерів України, капітана 1 рангу у відставці Євгена Лупакова.

Весь Чорноморський флот був українським!

Ігор Касатонов, якому тепер в Росії хочуть надати звання Героя — Моряк з великої букви. Він був справжнім командувачем Чорноморського флоту. Повага до нього була беззаперечною. В момент отримання незалежності України політуправління флоту провело підпільне опитування, мабуть, по команді самого Касатонова, і 90% офіцерів ЧФ були готові служити Україні, не дивлячись на те, що абсолютною більшістю тоді серед них були не українці.

Подписаться на Евгений Лупаков

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.