Геращенко: Банкова перетворилася в портовий притон

 
 
 
притон

Чимало шуму в інтернеті наробила історія з курсантками, яких спочатку змусили марширувати плацом на підборах, а потім змилувались і видали зручніше взуття. Однак, ще більшої грози наробило намагання радника української делегації в ТКГ Олексія Арестовича виправдати цю ситуацію.

Як стало відомо інтернет-виданню Новости Украины — From.UA, навіть «The Guardian» не оминуло увагою інцидент з підборами, про що один з користувачів Facebook повідомив Арестовича. Відповідь останнього ж шокувала українців, екс-радника міністра оборони та нардепів.

видання

Ми не будемо цитувати слова радника української делегації в ТКГ, а просто продемонструємо вам скріншот.

Арестович

Народний депутат Ірина Геращенко обурилась неподобством Арестовича, та зазначила, що такого собі не дозволяють навіть «росіяни чи їх маріонетки з ОРДЛО», а також наголосила, що Банкова фактично перетворилася у «портовий притон».

геращенко

Натомість Юрій Бірюков на слова Арестовича зазначив, що окрім «Гардіан» Україну на тему підборів «прославили» ряд інших світових видань та назвав його «брехуном».

Екс-радника міністра оборони пояснив, що курсантки не хотіли йти у парадній формі, а висловили ббажання марширувати «по-бойовому», що їм, насправді, не давали права вибору з двох видів взуття і, тим паче, ніхто не експериментував із зручністю марширування у них.

Бірюков

Раніше ми повідомляли про те, що Бірюков розповів, як сухопутка зглянулася над курсантками.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.