Глава ЦРУ зустрівся з лідером Талібану

 
 
 
Глава ЦРУ зустрівся з лідером Талібану

Глава Центрального розвідувального управління ЦРУ Вільям Бернс зустрівся з лідером руху "Талібан" Абдулом Гані Барадаром. Таємна зустріч мала відбутися в понеділок у Кабулі.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо з іноземних ЗМІ.

Як повідомляється, Вільяма Бернса відправив до Кабула президент США Джо Байден у зв'язку з евакуацією громадян західних країн та афганців.

Ні Білий дім, ні ЦРУ не коментують цю інформацію. Якщо це правда, зустріч Вільяма Бернса з Абдулом Гані Барадаром стане найважливішою дипломатичною зустріччю з часів захоплення влади талібами в Афганістані.

Тим часом афганське інформаційне агентство Pajhwok заявило, що таліби призначили нових членів уряду. Гюль Ага призначена головою Міністерства фінансів, а внутрішні справи тимчасово очолюватиме Садр Ібрагім.

Одночасно було зайнято ще кілька посад, включаючи начальника розвідки, губернатора провінції Кабул та президента столиці. Раніше "Талібан" оголосив, що вони не будуть формувати новий уряд до виведення іноземних військ з країни, тобто до кінця серпня. Їх речник також сказав, що вони розробляють нову систему управління в Афганістані.

Таліби взяли владу в країні 15 серпня, коли взяли під свій контроль Кабул. Саме тоді розпався уряд президента Ашрафа Гані, і він покинув країну і поїхав з сім'єю до Об'єднаних Арабських Еміратів.

Талибы начали стелить сладкими обещаниями для противников режима

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.