Головнокомандувач дав добро стріляти у відповідь

 
 
 
Головнокомандувач дав добро стріляти у відповідь

Валерій Залужний своєю директивою дав дозвіл військовим на фронті відкривати вогонь у відповідь на обстріли проросійських бойовиків без узгодженням з вищим керівництвом ЗСУ.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо із допису військового блогера Олексія Годзенко у Facebook.

Відтепер, хлопцям на передовій не треба проходити «сім кіл пекла», аби отримати дозвіл зверху на відкриття вогню по «оркам» - рішення щодо вогню у відповідь і типу зброї приймає командир.

Також, Валерій Залужний хоче прибрати з КСП (командно-спостережного пункту) непотрібну бюрократію типу тієї, про яку жартують самі військові - журнал обліку ведення журналів обліку.

А ще, такі розрекламовані та необхідні Bayraktar нарешті зі складів перекочували на передову, де їм і місце під час ООС.

Відмітимо, що наразі у Міністерстві оборони та Генштабі дану інформацію не підтверджують і не спростовують.

Нагадаємо, що навесні цього року нашим захисникам на Донбасі було заборонено відповідати на провокації бойовиків вогнем, не дивлячись на численні обстріли з окупованої території, а вже у серпні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що наші війська мають бути готові до наступу та звільнення Донбасу від російських окупантів.

пост

 

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.