Гра нанайських хлопчиків: чому зчепилися Зе-тітушки з порохоботами

 
 
 
Гра нанайських хлопчиків: чому зчепилися Зе-тітушки з порохоботами

У президента Зеленського були всі механізми, всі підстави розслідувати ті речі, які закидалися Порошенку. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины - From.UA розповів народний депутат України 7 скликання Юрій Сиротюк.

Коментуючи мітинги на вихідних під будинками президентів Зеленського та Порошенко, наш співрозмовник зауважує наступне: «Ми побачили, що Зеленський є найгідніший учень Порошенка. Різниці між ними жодної немає». 

«Тобто якщо нас переконували, що є якась різниця між Порошенком та Зеленським, то ми бачимо, що вони дуже схожі у повадках, в офшорах. І насправді коли ви питаєте, що відбувається, вони просто переводять увагу суспільства, тому що їм обом вигідно замість того, щоб реально розслідувати щодо злочинів та іншого, це все переводиться  такі театральні поїздки під будинки», - додає екс-нардеп. 

За словами політика, це вигідно і Порошенку показувати, що нібито його переслідують, і Зеленському. Це все відволікає увагу суспільства від важливих речей. Що відбувається? Та нічого не відбувається. Як часом буває у батька та сина чи вчителя та гідного учня.

Наш співрозмовник вважає, що якщо б в Україні повернули смертну кару, то їх обох стратили б за ту їх діяльність під час президентства. А наразі, для обох все закінчиться пожиттєвими термінами, якщо ще буде формально Українська державою.

«Насправді у президента Зеленського були всі механізми, всі підстави розслідувати ті речі, які закидалися Порошенку, зокрема співпраця з Кремлем через Медведчука, торгівля на крові. Але, на жаль, ми бачимо, що вони воюють компроматами, шантажують один одного, але реальних розслідувань немає. Президент стає на ті самі рейки. Людям розказували, що він не такий, але насправді крім ваги, віку між ними жодної різниці немає. Це такі дитячі ігри», - звернув увагу екс-нардеп.

На думку політика, вони підсилюють один одного. Зеленський формує образ Порошенка як єдиної опозиції, Порошенко підсилює Зеленського. Бо якщо Порошенко — це єдина опозиція, знаючи, що у нього мега-антирейтинг, зрозуміло,що така опозиція ніколи не має шансів виграти з лідером, у якого рейтинг нижче плінтусу, а антирейтинг зашкалює вище ватерлінії, тому Зеленському вигідний такий опонент, як Порошенко, і Порошенку вигідний Зеленський як опонент. 

«Це гра нанайських хлопчиків. Нічого не відбувається. Треба про щось на “Прямому” говорити і на телеграм-каналах Зеленського. Тому нічого не відбувається», - наголошує політик

За словами нашого співрозмовника колишнього нардепа Юрія Сиротюка, Зеленский — найгідніший учень Порошенка, він продовжує його політику і вони взаємозацікавлені один в одному, тому що Порошенко при іншому президентові при інших розкладах не мав би будь-яких шансів і вже давно б у тюрмі сидів за свої справи, за грабунок під час війни. А Зеленському вигідний такий кандидат, який не має шансів ніколи виграти.
 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.