Ігор Мосійчук

Ігор Мосійчук

народний депутат України 2014-2019

Нардеп: Я мрію щоб українська незалежність наповнилась змістом

Ігор Мосійчук переконаний, що 30 років тому Україна за формою здобула незалежність, але за містом і суттю поки що ні.

Наше видання Новости Украины – From.UA до 30-річчя Незалежності України представляє новий проект «У мене є мрія», в якому відомі українці поділяться своїми мріями про те, що потрібно змінити в нашій країні, щоб вона стала краще.

Справа Павлова - це вбивство, і тут може бути 2 версії

Стрілятися з “Сайги”, маючи пістолет, якось не зовсім логічно, зауважує екс-народний депутат Ігор Мосійчук, коментуючи справу Павлова в ексклюзивному онлайн-інтерв'ю кореспонденту Інтернет-видання Новини України - From.UA.

Наш співрозмовник зауважив наступне: «Зараз розглядаються 3 версії: вбивство, самогубство, необережне поводженні зі зброєю. Якщо все-таки слідство зупиниться на версії самогубства, що скоріш за все не правда, то треба буде вказати причину». 

Стало відомо, чому АТОвець хотів підірвати Кабмін

Ігор Мосійчук переконаний, що винною у тому, що сьогодні ветеран погрожував зірвати Кабмін є сама влада.

Про це в ексклюзивному коментарі нашому виданню Новости Украины – From.UA розповів народний депутат України минулого скликання.

«Управління держохорони СБУ, яке відповідає за охорону будівлі Кабінету міністрів України, явно не на своєму місці».

Так політик відреагував на ранкове мінування будівлі Кабміну та розповів про причини такого вчинку ветерана АТО.

Відставка Авакова – перемога Льовочкіна і Єрмака

«Арсен Борисович боєць, і або він прийняв рішення про тактичний відступ, і боротьби у парламенті не буде, або ми побачимо боротьбу і побачимо, що Зеленський не контролює парламент. Я не виключаю ні одного, ні іншого варіанту». 

Так інформацію про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова прокоментував народний депутат України минулого скликання Ігор Мосійчук в ексклюзивному коментарі кореспонденту Новости Украины - From.UA.

Єдність України проти тупих висловлювань Ніцой

Українська збірна в ¼ фіналу чемпіонату Європи. Ми, перш за все зобов'язані за це українській збірній, українським тренерам, команді українців. Саме в цьому відмінність українського футболу від російського. Чому українській збірній вдалося пройти набагато далі і показати якісний футбол, ніж російській збірній? Справа в тому, що футбол в Російській Федерації монополізований. «Зеніт» – ведучий клуб Російської Федерації і через те, що його спонсор є «Газпром», то під нього побудована гра всієї вищої ліги.

Подписаться на Ігор Мосійчук