Імперський розмах: які війни буде вести Україна протягом наступних 10 років?

 
 
 
Імперський розмах: які війни буде вести Україна протягом наступних 10 років?

Ривок країн вперед проводився як економічними, так і геополітичними інструментами. І приблизно в рівних частках. Про це у своєму Facebook пише журналіст Максим Кухар, у минулому – шеф-редактор Forbes-Україна.

Звичайно, у відносно спокійний час, коли дотримання міжнародного права наглядає Британська імперія чи США — доводиться користуватися лише економічними методами розвитку країни, відзначає автор тексту.

«Але зараз час турбулентності. І всі ми зазнаємо втрат від краху міжнародного права і пристойностей, від тотального визнання права сильного робити свою волю законом для всіх.

Простой план, как Украине обезопаситься от России | Новости Украины FROM.UA

Отже, ми не добрі та не погані — нам просто ситуація дає можливість використовувати для розвитку країни ще й геополітичні інструменти. І треба дивитися на неприємності, ще й як на можливості, про що вам раніше говорили».

Максим Кухар аналізує, які конфлікти майже неминуче чекають на Україну в найближчі 10 років? 

Україні однозначно доведеться допомагати землям Всевеликого Війська Донського захищати свої кордони від ударів ісламістів із Кавказу та Азії.

Україні не уникнути агресії Угорщини на Закарпатті. Для чого Німеччина вже накачала країну найсучаснішою зброєю. І доки ЗСУ будуть скуті загостренням на Донбасі, Будапешт з легкістю може зайняти рівнинне Закарпаття і дуже міцно засісти на перевалах Карпат. Звідки вибити його буде дуже непросто.

Україні не уникнути участі у конфліктах на території Білорусі. Бо Лукашенко забрав у її народу величезну цінність — 25 років практики демократії та самоорганізації. А значить при неминучій трансформації Білорусь піде шляхом набивання власних шишок, що гарантує нестабільність і конфлікти.

Крім того, ще кілька років і Україна з великою ймовірністю увійде до військово-політичного блоку, в якому будуть і такі країни як Туреччина, Ізраїль, Саудівська Аравія, країни Балтії, Польща, Єгипет, Азербайджан, Індія, ОАЕ, Грузія, Туркменія, Узбекистан. 

Отже, ми отримаємо підтримку, але ще 10 воєн стануть нашими.

Що має стати результатом цих раптових подій, яких ми будемо готові? – запитує аналітик.

Зачем Зеленскому «маленькая победоносная война»? | Новости Украины FROM.UA

Захист самостійних республік Півдня Росії від ісламістів має принести конфедерацію чи федерацію з цими територіями.

Атака Угорщини на Закарпатті нам має принести спільний кордон із Німеччиною та Австрією. Бо інакше нам німців із французами не заспокоїти і вони клеїтимуть союзи проти нас якщо не з Путіним, то з Навальним чи Стрєлковим.

Водночас миротворчі зусилля ЗСУ у Білорусі мають закінчитися створенням конфедерації чи федерації із цією країною.

Що ж до нашої участі у війнах на боці нового військово-політичного блоку, то це має нас принести права на видобуток нафти та газу в Сирії, Лівії, Ємені, Іраку, Туркменії. Одержання прав створення портів і логістичних центрів у Сирії, Лівії, Ємені, Індії. Підряди на будівництво та видобуток корисних копалин у звільнених Афганістані, Ірані.

Тобто ми вже зараз маємо зрозуміти, що якщо ми відправляємо бригаду ЗСУ до Іраку чи Сирії, бити разом із Анкарою Іран, то ми отримуємо не лише турецьку бригаду при захисті Харкова чи штурмі Брянська. Але права на розробку родовищ нафти Близькому Сході.

Москва уже проиграла в российско-украинской войне, и вот почему | Новости Украины FROM.UA

«Сьогодні взагалі ніхто не скаже, що найближчі 10 – 20 років будуть спокійними у Європі. Отже, треба швидше перебудовуватись. І зрозуміти, що нові технології, ресурси, економічне зростання та благополуччя сьогодні потрібно отримувати у складі агресивних, діяльних коаліцій, а не на нудних зустрічах з похмурими консультантами», резюмує Максим Кухар.
 

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.