Андрій Павловський

експерт з питань соціальної політики

За борги по комуналці будуть забирати житло. Як це можливо?

Відбирання житла через борги за комунальні послуги – цей дамоклів меч висить над сотнями тисяч українських родин багато років. Державна політика напряму впливає і на рівень тарифів за комуналку, і на можливість громадян у різній кондиції заробляти на життя та на сплату цієї комуналки. Тому в ідеалі не має бути навіть натяку на можливість позбавлення людей житла через неспроможність платити за газ чи воду. Але цілий час комусь здається, що українці не такі вже бідні і ховають у пивницях та горищах мішки з грішми, не бажаючи при цьому платити за надані послуги.

Віялові відключення неминучі. Що треба робити, щоб не сидіти без світла?

Чи загрожують нам віялові відключення енергії? Мер столиці Кличко  заявив, прем’єр- міністр Шмигаль заперечує. Як насправді? Кореспондент Новости Украины - From.UA запитав про це економіста, екс-депутата Андрія Павловського.

Українців кинули напризволяще з цінами на опалення: чого слід чекати

Центральні урядовці перекинули з себе на низи всю відповідальність, мовляв, випливайте, як хочете, викручуйтесь самі, як хочете. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Нова ціна на електроенергію - це розвод лохів

Андрій Павловський вважає, що зниження тарифу на електроенергію має вигляд знущання над українцями.

Про це експерт з питань соціальної політики розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

«Насправді ми розуміємо, що ніякого зниження не відбулося. Завдяки тому, що вони бояться соціальної напруги та протестів людей, влада не наважилася підняти до 3 грн, але те, що вони зробили, ну ніяк знижкою назвати не можна. Затвердили підвищення не у 2 рази, а в 1,5».

Як Кличко дурить киян з профілактикою

Влада придумала фішечку з профілактикою системи постачання гарячої води через страх сказати правду. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Подписаться на Андрій Павловський

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.