Чим загрожує Україні створення Союзної держави РФ та Білорусії

 
 
 
Чим загрожує Україні створення Союзної держави РФ та Білорусії

Створення Союзної держави Росії та Білорусі призведе до того, що протяжність українсько-російського кордону фактично збільшиться на тисячу кілометрів. Це створює загрози національній безпеці України.

Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Союзний фронт. Чим загрожує Україні інтеграція Росії та Білорусі".

Зокрема, так звані "союзні програми" передбачає створення єдиного оборонного простору. А враховуючи агресію на Донбасі, плани Мінська і Москви не можуть не викликати занепокоєння у Києва.

"Якщо об'єднання відбудеться, то Білорусь увійде до складу Російської Федерації, як би вона не називалася, але за статусом вона буде не вище федерального округу. Так що фактично ми отримаємо розширення Росії і ще більше тисячі кілометрів кордону з РФ, хоч номінально він буде називатися білоруським. Тоді тільки військовий інститут буде гарантією безпеки України. Чим сильніше буде наша армія, тим спокійніше ми будемо спати", - розповів у коментарі РБК-Україна військовий експерт Олег Жданов.

А на думку колишнього посла України в Білорусі Романа Безсмертного, наслідки "інтеграції" Україна на собі може відчути вже в осяжній перспективі.

"В першу чергу, це створення серйозної загрози Україні, в другу - Литві, в третю - Польщі та іншим країнам Євросоюзу. Білорусь - це плацдарм, який впливає на скандинавські країни, Балтію і т.д. Ці кроки руйнують військово-політичний стратегічний баланс в Європі. Це і пряма загроза Україні, в тому числі і через фактичне продовження кордону з РФ на тисячу кілометрів", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що російський президент Володимир Путін намагається перетворити Білорусь на маріонеткову державу.
 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.