Дипломат: Безвіз перетворився на безвиїзд

 
 
 

политолог, заместитель председателя правления Международного центра перспективных исследований

безвіз

Як стало відомо, незабаром вакцинованих «Ковишилдом» не будуть пускати до ЄС, а українські сертифікати, які будуть видаватися з 1 липня, не прийматимуться у Європі, тож з США, країнами ЄС та Ізраїлем потрібно домовлятися окремо. З огляду на це, Ярослав Войтко сказав, що через втрачений час з поставками вакцин, Українці опинились в ізоляції.

Про це дипломат та експерт-міжнародник розпові в інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Говорячи про те, чи зможе МЗС України домовитися з вищеназваними країнами, дипломат висловив сподівання, однак без оптимізму.

«Чи зможе, я сказати не можу, а те, що він повинен це робити, це абсолютно однозначно, тому що інакше у нас безвіз перетворився на безвиїзд. І це одна з вад, на жаль, нашої зовнішньої державної політики».

Сказав Войтко та додав, що коли влада домовлялася про поставки вакцин, вона проґавила цей момент, і тепер ситуація відобразиться на нашому населенні.

«Я думаю, що МЗС повинне домовитися. Можливо, це займе кілька тижнів. Я хочу вірити в хороше майбутнє для наших українських подорожуючих. Сподіваюсь, що домовляться», - сказав співрозмовник і добавив, що урівноважити питання з «Ковишилдом» може лише Індія, яка домовиться про визнання своєї вакцини, адже тоді і Україні буде легше, оскільки велика частина вакцини у нас була індійською.

Нещодавно ми повідомляли про те, що Рада ЄС остаточно затвердила рішення, яким знімаються обмеження на внутрішні поїздки при наявності цифрового COVID-сертифікату.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.