Дякуючи Приватбанку, вашу карту теперь може заблокувати будь хто на раз-два

 
 
 
Дякуючи Приватбанку, вашу карту теперь може заблокувати будь хто на раз-два

Незабаром через банківські нововведення усіх дрібних підприємців заженуть у ФОПи, а люди почнуть займатись «банківським спамом».

Про це наше видання Новости Украины — From.UA прочитало на сторінці експерта з економічних питань у Facebook Юрія Гаврилечко.

«"Приватбанк" вводить обмеження на обсяги операцій з кредитними і дебетовими картами фізичних осіб.

Зокрема, встановлюються такі ліміти на календарний місяць як для переказів по Україні, так і за кордон:

  • для відправника - 100 переказів по Україні та 25 міжнародних;
  • для одержувача - 100 переказів по Україні та 30 міжнародних.

Ну що ж.... "Вірною дорогою йдете, товариші!". Прямо в кеш і бартер. З одночасним зниженням і так падаючих обсягів депозитів фізичних осіб в банках.

Дане рішення свідчить про те, що:

1) Найдрібніших підприємців намагаються загнати в ФОП, яким попереду світить обов'язкове РРО для всіх торгових операцій. Як вже неодноразово писали і говорили всі осудні експерти - це шлях до "чорного ринку" і зростання корумпованості фіскалів і поців (екс-менти).

2) Вводиться, де-факто, ще один податок для бідних, так як дрібними переказами з карти на карту займалися саме вони.

3) Компанії - ЦЕ НЕ ГРОШІ! І ті, хто до сих пір був переконаний в зворотному... той ЛОХ!

4) Незабаром збільшиться комісія за зняття готівки в банкоматах.

5) Держбюджетні фінанси співають романси не дивлячись на вже двозначну офіційно визнану інфляцію, завдяки якій доходи держбюджету випереджають планові показники. Але... витрати бюджету зростають ще швидше, а тому... грошей немає, але ви тримайтеся!

6) Діджиталізація всього і вся - це банальний "розвод" все тих же лохів на гроші. З чим всіх і вітаю!

7) Тільки "відхід у кеш" і робота на абсолютно "чорному ринку" без перетинів з "білим" і "сірим" - це порятунок для ще хоч якось тріпочучого МСБ (ну або масовий протест з ризиком переходу в черговий Майдан).

Примітно, що дана інновація з'явилася саме зараз, 15 жовтня, в день, коли навіть найбільшому оптимісту мало стати ясно, що підготовка до опалювального сезону - провалена, але Кабмін як нічого не робив, так і не збирається робити з цього приводу. І буквально через тиждень все той же Кабмін вводить обмеження на пасажирські перевезення між областями, що істотно ускладнить логістику для все того ж МСБ.

Напевно, єдиними бенефіціарами такого рішення стануть служби переказу готівки та поштові оператори. Чи надовго?», - написав експерт.

Своєю чергою журналіст Єгор Чечеринда порівняв «ПриватБанк» із супермаркетом АТБ, однак з різницею у те, що у ньому б не запровадили ідіотизму такого, як у держструктурі.

фото

 

 

 

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.