Геннадий Москаль

народный депутат Украины 2007-2014, генерал-лейтенант милиции в отставке 

Були і купони, і кравчучки, але такого бардака в країні не було

Підсумки 2021 року підводить та видає прогнози на 2022-й разом з Новости Украины - From.UA відомий політик та адміністратор генерал Геннадій Москаль.


- 2021 був дуже поганий. Все було залежно від президента, який взяв на себе всі функції і Кабміну, і ВР, і більшості, і т.п. Прийшли до Нового року, і всі опинилися коло розбитого корита. Таких поганих років я не пам'ятаю за роки незалежності. Були і купони, і кравчучки були, і все було, але такого бардака в країні не було.

Бюджет злиденної держави. Половина піде кредиторам

Від бюджету, який нещодавно прийняла Верховна Рада і має невдовзі підписати президент, залежить як буде жити країна та її народ у наступному році. Чого ж чекати Україні в зв’язку з цим? Про це кореспондент Новости Украины - From.UA запитав досвідченого держуправлінця Геннадія Москаля

Українську мову ніхто не притісняє. Нахрен потрібен той Кремінь?

У День української писемності та мови кореспондент Новости Украины - From.UA звернувся до досвідченого державного діяча Геннадія Москаля з проханням прокоментувати сучасне становище української мови в Україні, а також думку про те, що сучасна влада «перегибає» з українізацією, що додає напруженості у суспільстві.

Для чого потрібні темники тупим депутатам

Геннадій Москаль переконаний, що темники необхідні виключно невігласам і якщо їх роздали партії президента, то це говорить лише про їхнє невігластво.

Про це народний депутат України 2007-2014 та генерал-лейтенант міліції у відставці розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

Коментуючи те, що РНБО випустило темники для “слуг народу”, Москаль пояснив чи потрібні вони взагалі.

На лозунгах не перезимуємо. Або купуємо газ у агресора, або переходимо на кизяки

Наша влада має визначитися: або ми не купуємо газ у агресора і переходимо на дрова, кізяки, солому, сіно, вугілля, яке возимо з США, або нехай закінчують клоунаду з газовою темою. Під час поїздки президента до Штатів питання газового забезпечення  навіть не піднімалося. А в Україні такий крик, шум і істерика, і все це  саме від президента особисто. У США як в рот води набрав. Потрібно  визначатися: не купуємо і все. Мобілізуймося і будемо переживати зиму. А якщо купуємо, то Вітренко повинен щось робити, щоб ми були з газом, а не політичні заяви робити.

Зеленский живет в микросреде, придуманной сценаристами «95-го Квартала», а не в реальной жизни Украины

- В "Эпицентре украинской политики" украинский политик, государственный деятель Москаль Геннадий Геннадьевич, пишет 112-UA.

С вашей точки зрения, что происходит с процессом над Медведчуком?

Подписаться на Геннадий Москаль

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.