Кредит для сепаратиста: стала відома справжня причина нападу банкіра на журналістів

 
 
 
Кредит для сепаратиста: стала відома справжня причина нападу банкіра на журналістів

Стало відомо, яке саме питання журналіста заставило голову «Укрексімбанку» Мецгеру оскандалитись на всю країну.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось з Телеграм-каналу «Форпост Янченко».

У той час, як вся громадськість і засоби масової інформації обсмоктують напад голови «Укрексімбанку» Мецгера на знімальну групу програми «Схеми», стало відомо, яке ж саме запитання викликало таку бурхливу та неадекватну реакцію.

Так от, журналіст мав необережність дозволити собі спитати Мецгера про дуже цікавий кредит, який на фоні мільйонних судових тяжб виглядає, як ідіотизм.

Отож, банк видав дуже проблемний кредит у розмірі 60 млн доларів під заставу активу ТРЦ «SkyMall». Нагадаємо, що скандал довкола ТРЦ бурлить вже більше 11 років після того, як один з його співвласників віджав його у партнерів.

Державний банк питанням розгляду кредитування почав займатись ще взимку минулого року і служба його безпеки давала висновки про ризики, а відтак і небажаність видачі позики за цих обставин. Білше того, вже навесні цього року ТРЦ арештували в рамках кримінального провадження, але вже за місяць з нікому невідомих причин арешт було знято.

Серед партнерів по «SkyMall», якого у 2010-му році умудрився кинути його сьогоднішній власник був інвестор з Естонії. Він не полишив такого «кидалова» та подав до нашої країни претензію перед тим, як йти в арбітраж Америки. Як зазначив сам інвестор, причина такої претензії – неможливість протягом 10 років захистити в Україні свої права через бездіяльність всієї правоохоронної системи.

А тепер тримайтесь! Сума претензії інвестора до Україна складає 750 млн доларів. І от на фоні цього, а також арбітражного позору всієї України і «попадалова» на шалені кошти з бюджету замість того, щоб не доводити до міжнародного суду та повернути інвестору його кровні, у травні «Укрексімбанк» приймає рішення про видачу 60 млн доларів кредиту двом сумнівним компаніям під заставу все того ж ТРЦ «SkyMall».

Однак, якщо ви гадаєте, що на цьому все скінчилось, то дуже помиляєтесь. З`ясувалось, що кінцевим бенефеціаром обох компаній  є житель так званої ДНР Сергій Брюховецький, який справно платить податки окупанту.

Тож, запасайтесь попкорном – далі буде…

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.