Медики підтвердили: нардеп Юрченко під час ДТП у Львові «був під кайфом»

 
 
 
Юрченко

У мережі оприлюднили протокол патрульної поліції, оформлений на депутата Олександра Юрченка, та висновки медогляду, що підтверджують факт його кермування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння під час ДТП у Львові.

Про це інтернет-видання Новости Украины — From.UA дізналось від Новости Ю

«Юрченко потрапив в ДТП у Львові. Але поводився неадекватно. Він на «Мустангу» заднім ходом виїжджав з платного паркування в центрі і вдарив авто, яке стояло в пробці, після чого спробував забратися з місця ДТП, але не зміг. Все це знімав другий учасник ДТП. Тоді Юрченко накинувся на другого учасника ДТП з кулаками і почав вибивати у нього телефон. Свідки ДТП відтіснили неадекватного нардепа», — так описав ситуацію нардеп Борислав Береза.

Фото результату експрес-тесту на наявність наркотиків у сечі Юрченка опублікував у Facebook ще один нардеп Гео Лерос. А вранці 9 липня він оприлюднив протокол, який патрульні інспектори оформили на водія-порушника, та висновок медиків, який підтвердив стан наркотичного сп’яніння Олександра Юрченка на момент ДТП 8 липня.

 


Раніше ми повідомляли  про те, що «ексслуга» Юрченко написав заяву до поліції на львів‘янина, в авто якого в‘їхав.

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.