Поліцейські приїхали на виклик малюка. Причина вас шокує

 
 
 
Поліцейські приїхали на виклик малюка. Причина вас шокує

У Новій Зеландії чотирирічний хлопчик зателефонував у поліцію і попросив співробітників приїхати до нього додому, щоб похвалитися перед ними своїми новими іграшками, інформація про це з'явилася на офіційній сторінці управління поліції в Facebook.

Як стало відомо, малюк скористався тим, що батьки відволіклися, і поспілкувався з оператором. Однак під кінець розмови тато звернув увагу, що його смартфон пропав, забрав у нього гаджет і сказав, що дзвінок був зроблений помилково.

 «Приходьте подивитися на мої іграшки», - сказав хлопчик жінці-оператору.

Та сприйняла дзвінок з усією серйозністю, вислухала дитину і відправила наряд за адресою, яку продиктував малюк. Правоохоронці, які прибули за викликом, оцінили його іграшки і сказали, що вони дійсно класні. А далі показали йому патрульну машину, а також провели з хлопчиком бесіду, пояснивши, в яких випадках необхідно набирати телефон служби порятунку.

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.