Продовження осінніх канікул чи дистанційка: як працюватимуть школи у різних регіонах України в умовах «червоної» зони

 
 
 
Продовження осінніх канікул чи дистанційка: як працюватимуть школи у різних регіонах України в умовах «червоної» зони

Станом на 28 жовтня в Україні виявили понад 26 тисячі нових випадків захворювань на коронавірус.

Вже завтра, 30 жовтня, ще 7 областей України перейдуть до «червоної» зони карантину. З 1 листопада до них приєднається і Київ. Так, загальна кількість областей, де введено найвищий рівень епіднебезпеки, збільшиться до 15.

У багатьох школах України 30 жовтня закінчуються осінні канікули, на які заклади освіти пішли за рекомендацією Міністерства освіти і науки.

Як навчатимуться школярі з 1 листопада?

Відповідно до постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 р., заклади освіти можуть працювати очно у червоній зоні карантину, якщо всі 100% працівників щеплені двома дозами від COVID-19. Водночас дитячі садочки та початкові школи можуть працювати у звичному форматі. Однак місцева влада вповноважена ухвалювати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічних правил в регіоні.ТАК, В ОКРЕМИХ РЕГІОНАХ ШКОЛАМ РЕКОМЕНДУВАЛИ ПРОДОВЖИТИ ОСІННІ КАНІКУЛИ:

Одеса

У зв'язку зі стрімким зростанням захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19, для збереження здоров'я дітей та працівників шкіл, у школах комунальної власності територіальної громади міста Одеси рекомендовано продовжити канікули до 7 листопада 2021 року.

Житомир

У Житомирі міська комісія з ТЕБ та НС на позачерговому засіданні ухвалила рішення про продовження у школах канікул до 7 листопада. Так, у 46-ти закладах загальної середньої освіти та в 2-х дошкільних закладах, рекомендують продовжити канікулярний період. Крім того, комісія рекомендувала керівникам закладів професійно-технічної освіти перейти на дистанційну форму навчання з 27 жовтня.

Волинська область 

Осінні канікули у навчальних закладах до 7 листопада також будуть продовжені на Волині. Як поінформувала головний державний санітарний лікар області Наталія Янко, Волинь побила антирекорд – захворюваність на COVID-19 як в області, так і в Україні перевищила пікові показники за увесь період пандемії.

Запорізька область 

Запорізька ОДА, з огляду на ситуацію із захворюваністю, рекомендувала керівникам місцевих управлінь освіти та науки, а також педагогічним радам подовжити канікули, якщо це не суперечить освітньому процесу.

Черкаси

З урахуванням надзвичайної ситуації та загальнодержавних протиепідемічних заходів, Департамент освіти Черкас дозволив школам міста продовжити осінні канікули до 7 листопада.  

Кривий ріг

У Кривому Розі діти теж відпочиватимуть до 7 листопада включно. Департамент освіти та науки Криворізької міської ради продовжив шкільні канікули.

Чернівецька область

У Чернівецькій області з 1 листопада школи мають піти на дистанційне навчання або продовжити канікули терміном на два тижні. Обрати той чи інший варіант заклади зможуть самостійно.

У ДЕЯКИХ РЕГІОНАХ УЧНІ ВІД 1 ДО 11 КЛАСУ ПРОДОВЖАТЬ НАВЧАННЯ У ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ:

Київ

Після канікул, з 1 листопада, навчальний процес для школярів продовжиться у дистанційному режимі. Це стосується всіх учнів: з першого до одинадцятого класу. У такому режимі школи працюватимуть до поліпшення епідеміологічної ситуації в місті. Дитячі садочки продовжать працювати, але з дотриманням правил «червоної» зони – за умови вакцинації 100% персоналу. 

Львів

1 листопада в усіх школах Львова запровадять дистанційне навчання, включно з початковими класами. Дитячі садочки працюватимуть й надалі в очному режимі. 

Сумська область

У Сумській області всі учні з 1 до 11 класів переходять на дистанційне навчання. Захід набуде чинності в п'ятницю, 29 жовтня і діятиме до 7 листопада. 

Вас також може зацікавити такий матеріал: У «червоній» зоні – вже 15 областей України: чи оголосять локдаун?

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.