Що не згоріло, те згниє: Туреччина після пожеж йде під воду. ФОТО ат ВІДЕО

 
 
 
Що не згоріло, те згниє: Туреччина після пожеж йде під воду. ФОТО ат ВІДЕО

Не встигла Туреччина оговтатись від всеосяжних пожеж, як північ країни затопило - щонайменше сімнадцять людей загинуло від великої води.

Про це нашому виданню Новости Украины — From.UA стало відомо від іноземних ЗМІ.

Повідомляється, що у провінції Кастамону, а також на чорноморському узбережжі у провінціях Синоп та Бартин після зливи вода підтопила житлові будинки та забрала життя 17 людей. Ще одна людина вважається безвісти зниклою, а в однієї не витримало серце.

фото

Зазначається, що із зони ураженої лихом, рятувальники вже евакуювали близько дев’ятисот осіб. Декого довелось рятувати за допомогою гвинтокрила, адже рятуючись, люди залазили на дахи будинків. Постраждалих розміщують у студентських гуртожитках та надають їм продукти першої необхідності.

фото

Читайте також: Масштабна пожежа в Стамбулі видно за кілометри

Зливи, які перетворили вулиці на ріки, зруйнували дороги та спричинили зсуви ґрунту розпочалися ще 10 серпня. Влада попереджала людей про небезпеку, яка насувається але, схоже, люди не надали цьому великого значення.

фото

На вулицях вода подекуди піднялась до рівня дорожніх знаків, наче карткові будинки, зносячи мости. До рятувальної операції вже залучено близько п’яти тисячі рятувальників.

фото

Нагадаємо, що нещодавно, Туреччині довелося боротися із пожежами, які забрали життя восьми людей. Аби допомогти країні подолати стихійне лихо, від нашої країни туди було направлено делегацію Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Читайте також: Улюблений курорт українців опинився під загрозою знищення: людей екстрено евакуюють

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.