Семенченка відпустили сидіти дома

 
 
 
Семенченко

Колишнього народного депутата України Семена Семенченка відпустили із СІЗО під домашній арешт.

Про це Семенченко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що ухвала суду діятиме до 14 вересня. У цей період екс-нардепу забороняється відлучатися з Києва без дозволу суду, слідчого і прокурора. Семенченко зобов’язаний здати паспорта для виїзду за кордон, носити електронний браслет та прибувати до слідчого, суду чи прокурора за першою ж вимогою.

У соцмережах реакція на цю новину не заставили на себе довго чекати. Так, журналіст В’ячеслав Чечило написав, що в нашій державі безпечніше бути злочинцем, аніж автором статей для ЗМІ РФ.

«Семенченка відпустили додому. Стерненка відпустили додому. Створення незаконного військового формування, вбивство - це статті, за якими в Україні тебе відпускають під домашній арешт. Зате якщо написати кілька статей для російських ЗМІ, то для такого небезпечного злочинця гарантовані кілька років в СІЗО», - написав він.

Такої ж думки і читачі Чечило. Дехто з них вважає, що для того, аби потрапити за грати достатньо одягнути футболку із зображенням серпа. Інші ж коментують, що в Україні під табу навіть зустрічі з громадянами РФ і що владу «кривих дзеркал» час уже міняти.

коментарі

Раніше ми писали про те, що Семенченку оголосили нову підозру у справі про "незаконне ПВК"

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.