Сергей Даниленко

Про Україну без України не говорять, але ми слабкий об'єкт переговорів

У світі продовжується напруження у відносинах США і Росії, що відбивається нервозністю у багатьох чутливих регіонах, у тому числі в Україні. Які тенденції? Чи є позитивні зрушення? Про це кореспондент Новости Украины – From.UA запитав політолога-міжнародника Сергія Даниленка.

Для Німеччини Росія залишається безсумнівним пріоритетом, тому спочатку Путін, а потім ми

Ми маємо усвідомлювати, що для Німеччини Росія залишається безсумнівним і партнером, і пріоритетом. Таку думку у ексклюзивному коментарі кореспонденту нашого видання Новости Украины - From.UA висловив політолог-міжнародник, модератор аналітичної групи Geostrategy Сергій Даниленко, коментуючи інформацію про те, що німецький канцлер Ангела Меркель перш ніж відвідати Україну поїде до Москви.

Якщо Меркель не буде розмовляти з Путіним, вона втратить лідерство в ЄС

Сусіди, які посварилися, можуть відкрито вести переговори на міжнародному рівні. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів доктор політичних наук, модератор аналітичної групи Geostrategy.ua Сергій Даниленко.

Подписаться на Сергей Даниленко

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.