Стерненко натякнув, хто замовив його вбивство

 
 
 
Стерненко

Український громадський діяч, колишній член проводу та очільник одеського обласного осередку «Правого сектора» побував у Львові та розповів, чим це місто відрізняється від Одеси та хто бажає його смерті.

Про це, як повідомляє інтернет-видання Новости Украины — From-UA, Сергій Стерненко написав на своїй сторінці у соцмережі.

Як зазначає громадський діяч, мерія міста Лева кардинально відрізняється від одеської і не лише доступністю, а і тим, що Садовий, на відміну від Труханова, не замовляв його вбивство.

«Виявляється, до міської ради можна потрапити, не пробиваючись через кордони тітушок, без потрапляння у елітні списки та навіть без чисельних акцій протесту. А потім мер не замовить тебе вбити. Уявляєте? Бо це міська рада у Львові, а не в Одесі!», - написав Стерненко і добавив, що був радий познайомитись та поспілкуватись про права людини, молодь та державу із Андрієм Садовим.

На останок він подякував Андрію Садовому за підтримку, яку той виказав у час ув‘язнення активіста.

 

 

Раніше ми повідомляли про те, що Погребинський назвав позором закінчення судового розгляду в одній зі справ Стерненко, який отримав рік умовно.

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.