Стріляють в ногу через голову: про що журналісти попередили Зеленського

 
 
 

Роман Чайка

журналист, телеведущий

Стріляють в ногу через голову: про що журналісти попередили Зеленського

Ті, хто забороняють “слугам” ходити в ефіри самі собі стріляють у ногу, тільки через жопу, або через голову. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів журналіст, ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» Роман Чайка.

Коментуючи виступ журналістів “УА Перший” з протестом, начебто на них давить Офіс президента, наш співрозмовник зауважує наступне: «Чому начебто? Це все дуже ніжно описана ситуація». 

«Насправді “пенькобежець” Юрія Єнакієвського, який по пеньках стрибав разом з Януковичем, Міша Подоляк, взагалі шизанутий. Скоріш за все, що він виконує не стільки єрмаківські накази, як це його природний стан. Відповідно, це постійно цензурування самих “слуг народу” і їхнє дозування, хто куди йде, що говорить, плюс вони весь час в ефірах працюють з онлайн-месенджерами, по яких їх ведуть прямо під час прямого ефіру, це просто повний дурдом», - додає журналіст. 

Наш співрозмовник звернув увагу на те, що сам знаю вже як мінімум декількох “слуг народу”, які конфіденційно розповідали, що самі незадоволені з цього. А ситуація з цензурування і виставляння стоп-листів або просто “ми нікого вам не дамо, тому що у вас лунає критика на адресу влади”, цей ідіотизм був ще за “совка”.

«Цей ідіотизм є на країні, яка називається параша федерейшн. І абсолютно аналогічна ситуація була за регіоналів, і зараз “слуги” просто входять в ту саму річку вже який раз. Це є те, що заборонено у нас законом, це є цензура», - наголосив журналіст.

За словами Рамана Чайки, колись абсолютно ідентичну ситуацію він переживав на своєму ток-шоу “5 копійок”, коли Соціалістична партія на чолі з Морозом хотіла прислуговувати Януковичу, і оскільки лунало чимало критики до неї, то вони на 3 поверсі ВР збирали цілу фракцію і на порядку денному було тільки одне питання — заборонити всім депутатам Соціалістичної партії відвідувати програму “5 копійок”. Тому те, що пишуть Мирослава Барчук і Павло Казарін, він абсолютно розуміє і знає в деталях. 

«В цьому випадку, якщо ті ідіоти, які так забороняють “слугам” ходити в ефіри, не припинять от таку практику, то фактично влада буде позбавлена своєї медіапозиції. В теплу ванну ходити до Ахметова — це все одно не дає їм разом з “плюсами” можливість донести, особливо в дискусії, донести саме позицію партії, влади, монобільшості в парламенті. Вони самі собі стріляють у ногу, тільки, як завжди, стріляють через жопу, або через голову», - резюмував наш співрозмовник ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» Роман Чайка.
 

Читайте также

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.