Геннадий Москаль

Українську мову ніхто не притісняє. Нахрен потрібен той Кремінь?

У День української писемності та мови кореспондент Новости Украины - From.UA звернувся до досвідченого державного діяча Геннадія Москаля з проханням прокоментувати сучасне становище української мови в Україні, а також думку про те, що сучасна влада «перегибає» з українізацією, що додає напруженості у суспільстві.

Для чого потрібні темники тупим депутатам

Геннадій Москаль переконаний, що темники необхідні виключно невігласам і якщо їх роздали партії президента, то це говорить лише про їхнє невігластво.

Про це народний депутат України 2007-2014 та генерал-лейтенант міліції у відставці розповів нашому виданню Новости Украины — From.UA в ексклюзивному коментарі.

Коментуючи те, що РНБО випустило темники для “слуг народу”, Москаль пояснив чи потрібні вони взагалі.

На лозунгах не перезимуємо. Або купуємо газ у агресора, або переходимо на кизяки

Наша влада має визначитися: або ми не купуємо газ у агресора і переходимо на дрова, кізяки, солому, сіно, вугілля, яке возимо з США, або нехай закінчують клоунаду з газовою темою. Під час поїздки президента до Штатів питання газового забезпечення  навіть не піднімалося. А в Україні такий крик, шум і істерика, і все це  саме від президента особисто. У США як в рот води набрав. Потрібно  визначатися: не купуємо і все. Мобілізуймося і будемо переживати зиму. А якщо купуємо, то Вітренко повинен щось робити, щоб ми були з газом, а не політичні заяви робити.

Перейдем на кизяки и солому: Москаль предрекает украинцам холодные времена

Генерал в отставке Геннадий Москаль рассказал о зависимости украинцев от российского газа. Об этом стало известно журналистам нашего интернет-издания Новости Украины From.UA из информационного ресурса  Шарий.Net.

Москаль предупредил Зеленского об угрозе лишения свободы до 8 лет

Зеленский может сесть и надолго. Об этом стало известно корреспондентам нашего интернет-издания Новости Украины - From.UA из страницы на сайте юриста Геннадия Москаля.
 
По словам правоведа, за попытку лишить Кличко полномочий главы КГГА Зеленскому "светит" 8 лет тюрьмы.

Подписаться на Геннадий Москаль

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.