Трухін має скласти мандат, Монастирський - у відставку

 
 
 

Тарас Семенюк

політичний оглядач

Трухін має скласти мандат, Монастирський - у відставку

Довготривалий скандал з ДТП «слуги народу» Трухіна закінчився ганьбою влади. Права виявилася громадськість: нардеп був винний у аварії і перебував у нетверезому стані. Та й бог би з ним: виявилося, що МВД знало про це відразу з нагрудних камер поліції, але тягнула резину, боючись несподобатись комусь з Банкової. Про що це все свідчить – кореспондент Новости Украины – From.UA запитав оглядача Тараса Семенюка.

- Для своїх друзів найближчих закон не пишемо, для своїх друзів є міністр, який може все заховати, для своїх ДБР, яке може втратити відео випадково. А для всіх інших є закон. От і все. Це абсолютно показова історія. Зеленський сам прекрасно знав, що його депутати порушують ПДР, що п'яні їздять, у стані наркотичного сп'яніння їздять за кермом. Але висновки ніхто не робив. Авакова ж звинувачували, що він начебто спеціально це розкручує, щоб підставити “слуг” і президента. Це смішно так вважати. От і маємо відповідний результат. Очевидно, Трухін має скласти мандат, він має публічно просити вибачення в поліцейських і суспільства. І так само має піти у відставку Монастирський. Нещодавно написав заяву і пішов у відставку генерал Нацгвардії. Це людина честі. А чи хватить честі Монастирському піти у відставку — питання. Побачимо.

Якщо не було б відео в “Український правді”, то воно б й забулося. Вони ж самого початку хотіли це спустити на гальма. Пів року пройшло, і ми жодного слова не знали по цій справі. Чому саме зараз? Ми хотіли щоб було шоу, ми й маємо.

Зеленському не хватить духу переформувати міністерство. Хватило духу поставити свого міністра, який їм потрібен. Їм потрібна людина, яка буде виконувати все по стойкє смирно. Їм не потрібна людина, яким був Аваков. Президенту ніхто не може сказати “ні”, всі мають казати “так”.


Для Зеленського нічого немає страшного, коли його люди, найближче оточення, потрапляє в якісь зашквари. Але коли хтось — от тоді так. Боротьба з олігархами, з опозицією. От і вся історія. Влада, Зеленський не розуміють, що таке справедливість, і що в суспільстві, де немає справедливості, таке суспільство перетворюється на зграю розбійників.


Власно вчинок поліцейських, який ми бачимо на відео, коли йому пропонувались 150 тисяч доларів, і він відмовився, він сказав: “Та ви що? Я ж записую. Як це можна зрозуміти?” - от це свідчить про те, що поліцейські виконують свою роботу.


 

Теги

Читайте также

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.