Україна може повернути Крим уже в 2023 році

 
 
 
Україна може повернути Крим уже в 2023 році

Відомий американський політолог Френсіс Фукуяма не виключає, що Україна звільнить Крим від російських загарбників у 2023 році.

Джерело: американський політолог, директор центру розвитку демократії у Стенфордському університеті Френсіс Фукуяма в інтерв'ю "Голосу Америки", пише Українська правда.

Пряма мова: "Я думаю, що повернення Криму не виключене у 2023 році. Прямо зараз вони (українські військові - УП) повинні відвоювати Херсонщину, а потім звільнити Запорізьку область. Таким чином, вони просто можуть відрізати Крим від росіян і позбавити їх можливості здійснювати постачання на півострів".

Деталі: Фукуяма нагадав, що Україна вже вдарила по Керченському мосту, тож Росії буде діже важко підтримувати свої війська в АРК.

Політолог вважає, що така ситуація призведе до відступу російських військ, і "ми побачимо ще один принизливій відхід".

Водночас Фукуяма не думає, що вихід Росії з Криму призведе до застосування Путіним ядерної зброї, адже і без того складна ситуація, в якій опинилась РФ, стане набагато гіршою.

Читайте также

Copyright © 2004-2023. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.