Відомо, хто стане наступним президентом України

 
 
 
Відомо, хто стане наступним президентом України

Денис Богуш переконаний, що рейтинг президента і його партії впаде ще нижче і на це є об’єктивні причини.

Про це в ексклюзивному коментарі виданню Новости Украины — From.UA розповів політтехнолог.

«Тенденція така, що у Зеленського буде 25-27%, але під час Дня незалежності він зробив таку шоу-програму класну з цим парадом, концертом, і рейтинг піднявся серйозно».

Так Богуш прокоментував те, що у нових рейтингах КМІСМ за Зеленського проголосують лише 25% і пояснив, що стало причиною такого різкого спаду його популярності.

«Зараз пішов скандал з офшорами, а для людей ця тема дуже болюча, бо Зеленський як вчитель у “Слузі народу” казав, що буде без офшорів, без кортежів і без державних дач. А зараз у нього і офшори, і кортежі більші, ніж у Порошенка і живе він на державній дачі. І точно не їздить на велосипеді. Тож люди бачать, що це не та людина, яку вони хотіли бачити у владі. Вони хотіли, щоб Зеленський, навпаки, зламав такі принципи системи і тому падає рейтинг», - сказав він.

Співрозмовник також розповів, що чекає на Зеленського з таким рейтингом далі і хто буде наступним президентом.

«Я думаю, що це падіння — це тільки початок. Тобто цей офшорний скандал ще забере відсотка три точно. А далі, якщо рейтинг дійде десь до 19-20%, то після цього він різко посиплеться. І йому потрібно зараз щось зробити для того, щоб зберегти свій рейтинг і мати перспективи на другий строк. Адже тільки Зеленський може бути президентом України ще раз, більше ніхто», - резюмував експерт.

Copyright © 2004-2022. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.