Як розміщати фейки і дурити Facebook - знайдено лазівки

 
 
 
Як розміщати фейки і дурити Facebook - знайдено лазівки

Команда експертів довела, що Facebook не в змозі дотримуватись власних законів. Кампанії з фейковими новинами або дезінформацією з Китаю успішно обійшли обмеження, встановлені в його правилах. Однак реакція соціальної мережі здивувала дослідників.

Про це наше видання Новости Украины — From.UA дізналось від biznes.wprost.

Лаура Едельсон - керівник дослідницької групи з кібербезпеки демократії США в Університеті Нью -Йорка, яка вивчає вплив соціальних медіа на людей. Для цього експерти створили власний інструмент - розширення браузера під назвою AdObserver. Плагін "стежить" за оголошеннями, що відображаються у Facebook, і перевіряє, хто стоїть за ними, хто за них платить і чому вони відображаються певним користувачам.

На основі зібраних даних дослідники можуть судити, наскільки Facebook дотримується власних правил щодо реклами та рекламодавців. Вони включають популяризацію фейкових новин та забороняють приватним особам та організаціям за межами США розміщувати політичну та соціальну рекламу.

Однак веб -сайту, заснованому Марком Цукербергом, не сподобалася діяльності Едельсона та її команди. По -перше, він закликав припинити дослідження за допомогою AdObserver та видалити публікації з результатами попередньої роботи. Коли дослідники не зробили цього, Facebook заблокував приватні облікові записи членів команди «Кібербезпека для демократії».

До того, як їхні облікові записи були заблоковані, вони виявили досить багато. Наприклад, показали, що система Facebook, призначена для запобігання розміщенню соціальної чи політичної реклами незнайомцям та організаціям, є хибною.

Прикладом такої діяльності є китайська державна прес-служба. Вона спонсорувала рекламу у Facebook американців, які звинувачують тодішнього президента США Дональда Трампа у поширенні коронавірусу. Незважаючи на чіткі правила Facebook щодо цих типів оголошень, вони не були класифіковані як політичні.

В іншому випадку вони виявили, що три політичні групи, які підтримують Дональда Трампа напередодні президентських виборів 2020 року, обминали фільтри фейкових новин Facebook, розміщуючи мінімально змінену неправдиву інформацію.

Читайте також: Відомо, чи можуть в Україні заблокувати Facebook

Copyright © 2004-2024. Новости Украины - From.UA

Официально зарегистрированная торговая марка.

При полной или частичной републикации материалов гиперссылка на http://from.ua/ обязательна.
Если вы являетесь правообладателем фото или иных материалов, которые размещены на нашем сайте, и возражаете против их использования, сообщите нам об этом по адресу redakcia@from.ua.
Редакция не несет ответственности за содержание рекламных баннеров и информеров.